logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Alžběta Bášová ve čtvrtfinále smíšené čtyřhry!

Stále ještě patnáctitelá Alžběta Bášová včera a dnes vyhrála na Mezinárodním mistrovství čtyři zápasy ve smíšené čtyřhře. Ve čtvrtek postoupila z kvalifikace a dnes dopoledne spolu se svým indonéským partnerem Rizkym Kurniawanem postoupili už mezi osm nejlepších!

 
„Hraje se mi s ním určitě dobře, je to párový hráč. Ale možná je na mě moc dobrý,“ usmívá se při hodnocení svého partnera Alžběta.
 
Nejprve v prvním kole přehráli běloruský pár, známý i z působení v české nejvyšší soutěži, Aleksei Konakh – Alesia Zaitseva 22:20 a 21:18 a ve druhém kole potom vyřadili čtvrtý nasazenou dvojici Lukasz Moren – Natalia Pocztowiak.
 
Po třísetové výhře 21:19, 14:21 a 21:15 si Alžběta připsala největší úspěch ve své kariéře. A snad ještě není všem dnům konec a spanilá jízda česko-indonéského páru bude pokračovat.  
 

„První tři zápasy byly výsledkově lepší. V posledním zápase jsme hráli špatně ve druhém setu, ale ve třetím už to bylo zase dobré,“ zakončuje svůj první minirozhovor pro Czechbadminton Alžběta Bášová.

 

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading