logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Eliška Maixnerová, Jan Janoštík a Tereza Švábíková.

Během Charitativního společenského večera pro Solibad se na dobré účely vybralo 20 000 korun

V současné době, kdy milých zpráv není příliš, vám přinášíme krátké ohlédnutí za dobročinnou badmintonovou událostí. Během Charitativního společenského večera pro Solibad konaného poslední únorový den se vybrala krásná částka 20 000 Kč!

Pořadatelské duo Martina Maixnerová a Milada Nováková úspěšně navazují na tradici pořádání "plesu badmintonistů" spojeného s charitativními účely. Ne jinak tomu bylo i letos, kdy se akce zúčastnilo téměř šedesát hostů.

Vybraná částka tak mohla na začátku března putovat do mezinárodní badmintonové organizace Solibad, která ji rozdělí podle toho, kde budou peníze zrovna nejvíce potřeba. Více o dlouhodobé činnosti Solibadu čtěte zde.

"Když vidíme současnou celorepublikovou vlnu solidarity, jsme moc rády, že i badmintonisté mají dobrá srdce a dokázali takovou měrou přispět," říká jedna z hlavních organizátorek akce Martina Maixnerová.

Moderátor večera Jiří George Konečný a Milada Nováková. 

Na otázku, zda se neoficiální badmintonový ples spojený s charitou bude konat i za rok, pak Maixnerová odpovídá:

"Vše bude záležet na novém vedení svazu. Bez jeho podpory tuto akci nelze pořádat. My budeme věřit, že se jí v obdobné míře jako letos dočkáme i v příštím roce. Závěrem bych tak poděkovala nejen ČBaS, ale všem, kteří se na akci jakýmkoliv způsobem podíleli. Jak po organizační stránce, tak pomocí finančního příspěvku. Bez vás by to nešlo!"

Oficiální fotogalerii z Charitativního společenského večera pro Solibad 2020 najdete na svazovém Flickru.

Kateřina Hejdrychová

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading