logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Dobruška zve fanoušky svého týmu.

Čtvrtfinálové duely: Dobruška vs. Meteor B, Meteor A vs. Astra Praha

Šest nejlepších týmů postoupilo do play-off Compo Praha I. badmintonové ligy. Zatímco týmy TJ Sokol Veselý Jehnice a BK 1973 Deltacar Benátky nad Jizerou si zajistily postup přímo do semifinále, další čtyři týmy si to v sobotu rozdají o zbývající dvě semifinálová místa. 
 
Sokol Dobruška vs. Sokol Meteor Praha – Radotín B od 17:00
Třetí a šestý tým po základní části, třetí Dobruška má výhodu domácího prostředí. A také výhodu lepšího týmu. Koneckonců výsledek utkání v základní části 8:0 hovoří za vše. V zájmu objektivity přiznejme, že hostům chyběli Eva Titěrová a Zdeněk Musil, domácím potom Petra Hofmanová.
Meteor B se na poslední chvíli dostal do play-off, až v posledním zápase posledního utkání odvrátil hrozbu sestupu. Z tohoto pohledu je každý bod sebraný favoritovi úspěchem.

Sokol Meteor Praha – Radotín A vs. TJ Astra ZM Praha od 14:00
Teoreticky se v Praze – Vinoři bude hrát vyrovnanější duel než v Dobrušce. Utkají se čtvrtý a pátý tým ze základní části. A také vzájemný duel byl vyrovnanější než mezi Dobruškou a Meteorem B, Meteor A vyhrál nad Astrou 6:2.
Hosté sice nastoupí s čerstvými juniorskými mistry republiky ve čtyřhře Lukášem Kurzem a Michalem Netíkem a Terezou Lajdovou, která před měsícem v Dobrušce sebrala silným dobrušským dívkám oba dva body, ale i tak by výhra Astry byla překvapením.

PS: V tomto článku byla omylem uvedena chybná informace o nastavení utkání při stavu 4:4 na zápasy. Toto se týká pouze finále play-off, všechna ostatní utkání rozhodují kritéria
v pořadí 1. body, 2. sety, 3. míče. Za chybu se omlouvám.

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading