logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Program čtvrtého hracího dne: Dnes se láme evropský chleba.

Ve čtvrtek se na čtyřech badmintonových kobercích Wembley Arény odehrají 3. kola všech disciplín. Program je plánován od 12 do 21 hodin našeho času.

Už méně než polovina vlajek zobrazených u jednotlivých zápasů patří zástupcům Evropy. Navíc v žádném utkání proti sobě nenastoupí evropští bamintonisté. Nepravděpodobný, leč nejčernější možný scénář? Od pátku ve Wembley bez Evropy.

Pět Evropanů dnes můžete sledovat živě na televizním kurtu: domácí pár Chris Adcock - Imogen Bankier, oba dánské mužské debly Mads-Conrad Petersen - Jonas Rasmussen a Mathias Boe - Carsten Mogensen, Španěla Pabla Abiana a největší evropskou naději v mužské dvouhře, Dána Petera Gadeho.

I v zápasech mimo televizní kamery leží spousta otazníků. Jak si poradí španělská juniorka Marin s výzvou sedmé nasazené Cheng? Využije Vittinghus příležitosti zraněného Jana O. Jorgensena, díky jehož odstoupení se může šampionátu účastnit, k životnímu úspěchu? Postoupí do čtvrtfinále Dánka Tine Baun i Němka Juliane Schenk? Jaká překvapení čekají na londýnské publikum dnes?


 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading