logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Czechbadminton.cz v roce 2011: Rok rekordní návštěvnosti!

Rok 2011 přinesl velké úspěchy nejen českému badmintonu, ale také webu Czechbadminton.cz. Objektivním měřítkem je srovnání návštěvnosti a v roce 2011 byl oficiální web Českého badmintonového svazu vůbec nejnavštěvovanější ve své desetileté historii!
 
Nejvíc návštěv za jediný den, týden, měsíc nebo celý rok? Odpověď hledejte vždy v uplynulém roce.

 
Prvním vrcholem roku byl únor s mistrovstvím České republiky a mistrovstvím Evropy smíšených družstev. Přímé, do několika minut aktualizované reportáže, podpořené fotografiemi o dvou z českého pohledu velmi vydařených mistrovstvích, odzátkovaly oslavné šampaňské – největší měsíční návštěva v historii stránek Českého badmintonového svazu a téměř pokořená hranice 80.000 návštěv. Proti stejnému měsíci z před dvou let jste návštěvnost zdvojnásobili! 
 
Téměř stejný slovní i číselný popis můžeme použít při hodnocení měsíce listopadu – badmintonovými akcemi nadupaných třicet dní, navíc s úspěchy českých juniorů na evropských turnajích, přinesl dosud rekordních 79 465 unikátních návštěvníků, což znamená denní přístup více než 2600 návštěvníků!
 
A že vás Czechbadminton.cz zajímá, je patrné i z počtu navštívených stránek. Zatímco v roce 2010 jsme dosáhli o něco více než 1,3 milionu zobrazených stránek, v loňském roce už to bylo 1 574 213 zobrazených stránek, tedy přes 4300 denně.

Přinášíme aktuální a původní zpravodajství z českého i světového badmintonu, s fotografiemi z vlastních zdrojů - děkujeme vám za váš zájem a věříme, že i v letošním roce přepíšeme historii.
 

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading