logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Komerční akce: startuje Škola badmintonu s Pavlem Kubišem

ŠKOLA BADMINTONU

,,Naučíme Vaše děti hrát badminton“

Začátkem října přichází na badmintonovou scénu nový projekt s názvem Škola badmintonu. Pod záštitou oddílu Sokol Meteor Praha – Radotín, mistra ČR pro rok 2016, je v nově rekonstruované hale v Praze – Troji připraveno skvělé zázemí, díky kterému se děti budou moci naučit základy jednoho z nejpopulárnějších sportů posledních let.

Cílem celého projektu je představení nejrychlejšího raketového sportu světa, naučení základních badmintonových dovedností a v neposlední řadě nabídka možnosti stát se profesionálním badmintonistou v oddílu s dlouholetou tradicí, s úspěchy v soutěži jednotlivců i družstev a několikanásobným mistrem ČR v týmových soutěžích.

Dětem ve věku 7 - 14 let se dostane všeobecné sportovní přípravy se zaměřením na badminton, kdy se hravou a zábavnou formou budou učit základním badmintonovým úderům společně s pohybem po kurtu. To vše pod vedením trenérů s mnohaletými zkušenostmi v oblasti dětských i dospělých tréninků.

Pod taktovou hlavního trenéra Pavla Kubiše, několikanásobného mistra ČR, bývalého juniorského reprezentačního trenéra se 40 letou zkušeností s badmintonem, se v polovině října spustí samotný nábor dětí, pro které jsou připraveny 4 termíny hodinových tréninků.

Další informace najdete na webu: www.skolabadmintonu.cz a na facebookových stránkách Škola badmintonu.

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading