logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Komerční akce: Trénujte s mistry republiky. 14. a 15. září 2013 v Plzni.

Badminton v tom nejkvalitnějším českém balení – 9 tréninkových hodin s úřadujícími mistry republiky Josefem Rubášem a Jaroslavem Sobotou, se sparingpartnery z řad extraligového týmu USK Plzeň. Tréninkový kemp se uskuteční ve dnech 14. a 15. září 2013 v Plzni a je určen pro začínající, pokročilé i závodní hráče. Hrajte a trénujte s nejlepšími českými badmintonisty!
 


Termín: 14. a 15. září 2013 (zahájení v sobotu ráno 8:30 nebo 11:30, zakončení v neděli ve 12:00 nebo 15:00; časy záleží na příslušné skupině)
 
Hlavní trenéři: Josef Rubáš – úřadující mistr republiky ve čtyřhře mužů, 1. místo na žebříčku ve čtyřhře mužů, autor publikace „Trénink badmintonu“
Jaroslav Sobota – úřadující mistr republiky ve čtyřhře mužů, 1. místo na žebříčku ve čtyřhře mužů 
Jan Segeč – medailista z mistrovství republiky, trenérská licence II. třídy, trenér USK Plzeň a regionálního sportovního centra v Plzni
 
Vedle vždy dvou trenérů působí jako sparingpartneři na každém tréninku vždy nejméně dva extraligoví hráči USK Plzeň.  
 
Zaměření: Nabízíme zlepšení vašich technických a pohybových dovedností,teoretické rady k taktice a jejich praktické využití ve všech disciplínách, zahrajete si s nejlepším českým párem ve čtyřhře mužů a sparingpartnery vám budou extraligoví hráči USK Plzeň. 
 
Místo konání: Bolevecká 30 (vysokoškolské koleje), Plzeň
 
Cena a platební podmínky: Cena 2.200,- Kč zahrnuje 9 tréninkových hodin, pronájem haly, trenérské vedení, plastové míče (péřové je možno koupit v místě konání) nebo pitný režim. Záloha 1500,- Kč na č. ú 4129688/3500 do 10 dnů ode dne přihlášení. Přihláška je platná po zaplacení zálohy. V případě nižšího počtu než 10 přihlášených do 1. září 2013 se kemp nekoná (z důvodu vysokého nájmu haly) a záloha se neprodleně vrací. V případě odhlášení po 1. září 2013 je záloha nevratná.
 
Ostatní: V areálu haly je sjednána možnost ubytování.
 
Podrobnější informace: Budou zveřejňovány na stránkách klubu USK Plzeň, který je pořadatelem celé akce.
 
Kontaktní spojení: Jakékoliv vaše dotazy ochotně zodpovíme na emailu usk@badmintonuskplzen.cz
 
Přihlášky: Abychom se vám mohli osobně věnovat, je maximální počet
účastníků omezen na 28 hráčů, proto neváhejte a zašlete přihlášení
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading