logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Komerční zpráva: Badminton v Říčanech zahájí exhibice Jana Fröhlicha.

Komerční zpráva:
 
Přinášíme dobrou zprávu pro všechny sportovce a milovníky badmintonu z Říčan a okolí. Ve spolupráci s nově otevíraným Centrem Na Fialce a pod záštitou Města Říčany pořádá nově vzniklý Badmintonový Klub Říčany exibici badmintonu světové úrovně – zápas desetinásobného mistra republiky ve dvouhře Jana Frὅhlicha. Honza se stává tváří badmintonu v Říčanech a utká se s bývalou světovou sedmičkou, Dickym Palayamou (Nizozemsko). Zároveň vznikla dohoda i s firmou Yonex, která se prostřednictvím zástupce pro ČR Ondřeje Lubase podílí na přípravě exhibice a bude BK v Říčanech podporovat i během sezony.

Exhibice se uskuteční v Centru Na Fialce ve středu 25. září od 18:00 a její součástí bude i vystoupení děvčat z Taneční školy TWIST manželů Boháčkových. Jirka Boháček se společně s Georgem Konečným ujmou moderování celé exhibice.


Jan Fröhlich

Pro diváky je vedle tomboly připravena i možnost zahrát si pár úderů s Honzou a Dickym a uvidí i ukázku párových disciplín – mužské čtyřhry. Zároveň připravujeme i krátké rozhovory s účastníky letošního mistrovství světa v badmintonu, které se konalo v Číně, kterého se zúčastnil jak Honza jako hráč tak i Dicky v roli kouče našeho dalšího reprezentanta Petra Koukala.

Badmintonový Klub Říčany zahájil svojí činnost od září v nových prostorách CNF a zaměří se především na výchovu mládeže. Nábor dětí (1. až 4. třída) se uskutečnil začátkem září a otvíráme 2 kurzy a to úterý od 14:00 do 15:00 a následně od 15:00 do 16:00 hodin v CNF. Tyto hodiny jsou již v plánu CNF vyhrazeny badmintonu. Případní další zájemci se mohou ještě hlásit do konce září prostřednictvím emailu –
hajdu@primabuilding.cz, nebo telefonicky na 602 253 873.

Součástí oddílu bude i hraní dospělých a to každou středu od 19:00 do 22:00. Vítáni jsou především hráči se zkušenostmi jak se sportovním tak i rekreačním badmintonem. Po dohodě s programovou ředitelkou centra bude CNF poskytovat pronájmy na celé pololetí v ceně 3.900,- Kč. V ceně je nájem kurtu 1x týdně po dobu celého pololetí a také 1 hod s trenérem. Další hodiny s trenéry možno přikoupit v ceně 350,- Kč.

Během týdne vyhradilo CNF i hodiny pro komerční badminton, které můžete využít buď na hraní pro zábavu, případně po dohodě i s profesionálními trenéry.

K dispozici budou trenéři badmintonu Tomáš Hajdu (dlouholetý člen badmintonového oddílu Astra Praha) a Eva Gortlerová (dlouholotá organizárka kurzů badmintonu). Pro případné zájemce doporučujeme k návštěvě stránky Centra Na Fialce (
www.nafialce.cz), Českého badmintonového svazu (www.czechbadminton.cz) , Honzy (www.janfrohlich.cz) a firmy Yonex (www.yonex.cz). V případě zájmu o práci jako trenéři badmintonu se můžete hlásit také na výše uvedených kontaktech.

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading