logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MČR 2013: Jakub Bitman s Alžbětou Bášovou počtvrté za sebou?

Čtvrtý titul v řadě pro dvojici Jakub Bitman – Alžběta Bášová? Sázkové kanceláře vypisují nejnižší kurz, badmintonoví experti souhlasně kývají hlavami a netrpělivě poklepávají elektronickou tužkou v očekávání rozebrat další povedené akce našeho nejlepšího páru – a na důrazně hrajícím Jakubovi a inteligentně údery rozdávající Alžbětě bude tyto předpoklady naplnit.

Aktuální stav české smíšené čtyřhry je poměrně přehledný a svým tvarem připomíná nejhezčí sportovní míček.

Jakub Bitman a Alžběta Bášová - dotlačí je soupeři do úzkých? 
 
Na vrcholku korkové hlavičky stojí výše zmíněná „BéBéčka“, pár který už se prodral mezi nejlepších osmdesát na světě, těsně pod vrcholem druhá nasazená dvojice Jiří Provazník – Hana Milisová a turnajové trojky Pavel Drančák – Hana Kollarová; s lehkou nadsázkou popíchnutí ostatním dvojicím, Provazník s Milisovou už mají v součtu svých let důchodový věk, porazíte někdo dědečka s babičkou?
 
Míček se nám rozšiřuje do šestnácti brk a na další adepty medaile.
 
Z nich bude mít nejlepší pozici čtvrtý nasazený pár Petr Hošek – Eliška Maixnerová. Ani bod zadarmo nenechají svým soupeřům René Neděla – Martina Vacková, překvapit mohou také dvojice Stanislav Kohoutek – Kateřina Tomalová nebo úspěšný juniorský pár Jaromír Janáček – Lucie Černá. 

Já na bráchu, brácha na mě! Bratři Kopřivové sice ukončili společné hraní, ale stále se může český badminton pochlubit sourozeneckými páry. Ve čtyřhře dívek nastupují sestry Lajdovy, ve smíšené čtyřhře se pokusí na velmi dobré výkony sourozenců Ludíkových posledních let navázat Michal a Monika Světničkovi.  

Seznam startujících ve smíšené čtyřhře
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading