logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MČR 2013: Kdo vyhraje čtyřhru žen?

Eva Titěrová – Hana Milisová, Markéta Mouritsen – Kristína Gavnholt nebo Hana Kollarová – Martina Benešová. To byly výjimečné páry českého badmintonu, nejlepší dvojice posledních deseti let. Střídání generací v českém ženském badmintonu nejlépe reprezentují loňské vítězky mistrovství Šárka Křížková a Kateřina Tomalová. 


Zažijí Šárka Křížková a Kateřina Tomalová znovu vítězný pocit?

Křížková s Tomalovou budou v poli startujících i letos, narozdíl od loňska v pozici prvních nasazených; pro úplnost, tento pocit už obě dívky znají z Přerova 2011. Českokrumlovské duo Hana Milisová – Lucie Černá rozděluje jen čtrnáctiletý věkový rozdíl, touha po vítězství je ale společná; a právě tento pár by měl Šárce s Kateřinou nejvíce zatápět.
 
Prokletí mistrovství republiky se letos znovu pokusí zlomit Martina Vacková a Monika Erbenová. Už tolikrát patřily k adeptkám na medaili, ale vždy se jim do cesty připletla nějaká nově sestavená, nenasazená a přesto velmi silná dvojice.  
 
Letos by k takovým párům mohly patřit třeba dívky nosící krásná křestní jména hebrejského původu – Alžběta Bášová a Eliška Maixnerová.  
 
Všem hráčkám přejeme především štěstí v lásce, ale štěstí ve hře – především v losu – by se velmi hodilo, protože na tomto turnaji bude šance na životní úspěch v podobě medaile na mistrovství republiky poměrně blízko. 

Seznam startujících ve čtyřhře žen
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading