logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MČR 2013: Přestřelka mezi páry v nejrychlejší disciplíně.

Loni vyhráli mistrovství republiky, letos všechny tři turnaje Grand Prix A – a přece Josef Rubáš a Jaroslav Sobota nebudou prvními favority mistrovství. Tuto pozici s úsměvem na rtech přenechávají reprezentačnímu páru Ondřej Kopřiva - Pavel Florián.


Pavel Florián

Na konci loňské sezóny bratři Kopřivové ukončili společnou spolupráci, v badmintonu na vrcholové úrovni pokračuje Ondřej, který vytvořil nové deblové partnerství s Pavlem Floriánem. Oba vedle dvouhry zařazují do svého turnajového programu i čtyřhru a na mistrovství republiky právě ve čtyřhře očekávají potvrzení pozice, kterou jim určil reprezentační kouč Tomasz Mendrek, totiž pozici prvního českého páru.

Vedle prvních nasazených Rubáše se Sobotou se budou snažit vyvrátit tento předpoklad především turnajové dvojky Pavel Drančák a Jiří Provazník. „Bude to pro mě speciální mistrovství. Týden po pětatřicátých narozeninách, deset let po prvním titulu,“ připomíná Jiří Provazník.  


Magie číslem mluví jasně, nahoře to má pár Provazník - Drančák posichrované.
 
V nejrychlejší badmintonové disciplíně můžeme očekávat souboj výše uvedených dvou nejvýše nasazených párů s nenasazenými – vedle Floriána s Kopřivou to dále budou silné páry René Neděla - Martin Herout nebo nedávní finalisté Těšínského poháru Adam Mendrek - Michal Světnička.

Seznam startujících ve čtyřhře mužů
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading