logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MEJ U17: První vítězství. Česká republika vs. Kypr 4:1.

Česká lvíčata po nepodařeném vstupu do evropského šampionátu sedmnáctiletých skládala reparát. Po včerejší porážce 2:3 s Rumunskem dnes dopoledne nastoupila proti Kypru, outsideru skupiny.


Vyšel dnes český tým z hotelu pro výhru? (horní řada zleva: Mendrek, trenér Kohoutek, Janáček, Valenta, Hubáček, spodní řada zleva: Myšáková, Lajdová, Šikalová, Úblová; foto: Petr Koukal st.)

„Večer jsme zašli do hlavní haly na lehký trénink, hlavně ti, kteří se včera nedostali na kurt. V zápase s Kyprem se ještě pokusíme zamíchat kartami. Soupeř sice včera prohrál s vysoce favorizovanou Anglií 0:5, ale například ve dvouhře chlapců měl Kypřan dva mečboly a mladá Kypřanka asijského původu ukázala proti favoritce z britských ostrovů, že se rozhodně nikoho nebojí,“ netají respekt k soupeři Petr Koukal st., trenér českého juniorského týmu, který své svěřence po včerejším utkání rozhodně nešetřil.

Kombinace domluvy k mladým reprezentantům a nejlehčího soupeře ve skupině se ukázala jako vítězná. Na jasné cestě k výhře ztratila svůj zápas pouze novicka na pozici dvouhry dívek Michaela Myšáková, ostatní hráči, kteří zůstali v sestavě i po včerejší porážce, vždy ve dvou setech zvítězili. 

Zítra dopoledne si čeští reprezentanti zahrají s Anglií, která smetla Rumunsko 5:0.
 
 
Česká republika vs. Kypr 4:1

Jaromír Janáček, Denisa Šikalová vs. Kyriacos Pissis, Elena Chritodoulou 21:15 a 21:10

Adam Mendrek vs. George Nicolau 21:12 a 21:6

Michaela Myšáková vs. Stefani Pinchary 16:21 a 18:21

Jaromír Janáček, Adam Mendrek vs. Elias Nicolau, George Nicolau 21:9 a 21:17

Magdaléna Lajdová, Denisa Šikalová vs. Elena Christodoulou, Stefani Pinchary 21:18 a 21:6

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading