logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MEJ U17: Rozlosování turnaje družstev. Češi nastoupí proti silným Angličanům.

Jedním z hlavních podzimních cílů juniorské reprezentace je úspěšná účast na mistrovství Evropy do 17 let, které se uskuteční od 19. do 27. listopadu v portugalském Caldas da Rainha. Nejprve bude odehrán turnaj družstev, a to od 19. do 23. listopadu, jehož rozlosování vám nyní přinášíme.

Adam Mendrek má nominaci téměř jistou. Kdo se k němu přidá?
 
Soutěže družstev se zúčastní reprezentace 28 zemí, 7 skupin je tedy nalosováno po 4 účastnících. A těchto 7 reprezentací bylo k 16. září 2011 ve skupinách nasazeno: Dánsko, Rusko, Turecko, Anglie, Španělsko, Francie a Polsko. Zbylých 21 zemí bylo k nasazeným týmům nalosováno náhodně. Česká republika nastoupí proti čtvrtému nasazenému týmu Anglie a výpravám Rumunska a Kypru. Do čtvrtfinále postoupí vítězové skupin, které bude doplněno o nejlepší tým z druhého místa.
 
Nominace na mistrovství Evropy do 17 let zatím nebyla zveřejněna; české juniory čeká ještě několik prověrek. Jedno je však jisté už nyní – čeští junioři mají proti týmům Rumunska a Kypru nemalé šance na vítězství. Anglie, odjakživa badmintonová velmoc, bude pro český tým obrovskou výzvou.
 
Přehled reprezentací, které se zúčastní mistrovství Evropy družstev do 17 let:
Švédsko, Kypr, Island, Slovinsko, Lotyšsko, Finsko, Německo, Nizozemsko, Rusko, Anglie, Dánsko, Belgie, Francie, Polsko, Bulharsko, Slovensko, Portugalsko, Rumunsko, Norsko, Arménie, Estonsko, Česká republika, Španělsko, Chorvatsko, Řecko, Švýcarsko, Turecko, Litva.  
 
Rozlosování turnaje družstev.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading