logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MEJ: Velmi dobrá středeční bilance. Sedm zápasů, pět výher.

Už jen Lucie Černá, Adam Mendrek a Jaromír Janáček ve dvouhrách a páry Jaromír Janáček – Lucie Černá a Michal Světnička – Denisa Šikalová ve smíšené čtyřhře pokračují v cestě turnajovými pavouky na Mistrovství Evropy juniorů, když dnes postoupili shodně do 3. kola.
 
Všichni postupující neměli s překonáním soupeřů ve druhém kole velké problémy, vyhráli shodně na dva sety. Mendrek přehrál Islanďana Ingvarsona, Černá Finku Oksu a výhra Janáčka nad Kinnearem z Walesu poměrem 21:17 a 21:16 byla „nejtěsnější“ postupovou. Ve smíšené čtyřhře Janáček s Černou proti kyperskému páru navázali na jisté postupy ve dvouhře, Světnička se Šikalovou se lehce protrápili duelem s arménským párem, bojovali na tři sety.
 
Dnešní české neúspěchy? Jen dva. Magdalena Lajdová nestačila na favoritku dvouhry dívek Dánku Kjaersfeldt, pár Mendrek – Světnička podlehl ruské dvojici Kargaev – Zinčenko. Ale pokud by každý den vypadli jen dva zástupci českého týmu, nezlobili bychom se, v konečném účtování by to znamenalo medaili pro české juniory.
 
Přehled všech středečních utkání 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading