logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MEJ: Zahajovací kola soutěže jednotlivců. Češi dnes v sedmi duelech.

Na Mistrovství Evropy juniorů dnes pokračuje soutěž jednotlivců zápasy prvních a druhých kol – a na české reprezentanty se můžeme těšit hned v sedmi duelech.
 
Česká juniorská reprezentace pokračuje v soutěži jednotlivců už bez obou párů ve čtyřhře dívek. Ve včerejších duelech nestačily na své soupeřky páry Magdalena Lajdová – Denisa Šikalová i Veronika Úblová – Michaela Myšáková.

"Naše včerejší úvodní zápasy v soutěži jednotlivců nelze komentovat jinak než "výbuch". Obě čtyřhry děvčat nedokázaly svým soupeřkám z Německa a Islandu prakticky vůbec vzdorovat a ani v jednom setu si neuhrály víc než 8 bodů. To bylo i přes známou skutečnost, že právě tato disciplína je v současnosti naší největší slabinou, hodně nečekané, zvláště potom v utkání s islandským párem. Musím však konstatovat, že oba výsledky odpovídaly obrazu hry na kurtu," komentoval konec nadějí ve čtyřhře dívek Petr Koukal st.

"Nedá se nic dělat, jedeme dál. Dnes nás čekají úvodní zápasy ve všech ostatních disciplínách a bude to pro všechny hodně dlouhé a náročné. Hala leží cca 30 minut jízdy od hotelu v odlehlé oblasti Ankary, kde prakticky není možnost si nic koupit na jídlo nebo se mezi zápasy jít někam "uklidit". Znamená to dlouhé čekání v hale nebo dlouhé cestování tam a zpět mezi hotelem a halou. To je nepříjemné pro hráče i trenéry, ale musíme se s tím nějak vypořádat," přibližuje Petr Koukal situaci na evropském šampionátu.
 
Přehled všech středečních utkání 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading