logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Mistrovství republiky družstev juniorů. Zvítězí Astra Praha dotřetice?

Vyvrcholení soutěží družstev je v českém badmintonovém kalendáři naskládáno do čtyř týdnů. Vše začíná už tento víkend v Orlové, kde se uskuteční mistrovství republiky družstev juniorů. Za týden se v Praze-Vinoři koná finálový turnaj play-off extraligy, 23. a 24. dubna potom republikové soutěže družstev uzavřou žáci v Benátkách nad Jizerou.  
 
Všechna utkání mistrovství republiky družstev juniorů se hrají na sedm zápasů (dvě dvouhry a po jedné párové disciplíně). Za účasti vítězů přeborníků oblastních svazů se jednotlivé týmy nejprve utkají ve skupinách, ze kterých postoupí dva nejlepší celky do semifinále. V semifinále se utká vítěz skupiny A s druhým ze skupiny B a obráceně. Vítězové semifinálových utkání sehrají utkání o mistrovský titul, poražení semifinalisté o třetí místo; přičemž semifinále, finále i zápas o třetí místo by se podle rozpisu soutěží měla hrát v neděli.
 
Předloni v Orlové zvítězila Astra ZM Praha nad domácím týmem 4:3. Loni v Českém Krumlově zvítězila Astra ZM Praha nad Sokolem Doubravkou 4:3. Ta otázka se nabízí stejně samozřejmě jako umístění zastavárny vedle herny s automaty – nad kým letos zvítězí Astra ZM Praha ve finále 4:3?
 
Základní informace o turnaji
 
Termín konání: 2. – 3. 4. 2011
 
Místo konání: Sportovní hala gymnázia Orlová-Lutyně, Masarykova třída 1313
 
Vrchní rozhodčí: Mojmír Hnilica
 
Vedení turnaje: členové oddílu TJ Orlová-Lutyně
           
Časový rozvrh:
sobota 2. 4. 2011
8,00 – 8,20     Prezentace družstev v hale
8,25 Losování soutěže v hale
9,00 Začátek soutěže  
 
neděle 3. 4. 2011
9,00 Pokračování mistrovství
Cca 14,00 Slavnostní předání cen
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading