logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Nejlepší sezóna v historii webu Czechbadminton.cz!

Na sobotním Sněmu Českého badmintontonového svazu se tradičně posuzuje, hodnotí a účtuje uplynulá sezóna. Ukáže se, kdo má jaký list v ruce, vykládají se karty na stůl. Webové stránky Českého badmintonového svazu ani nemusí sahat do rukávu pro cinknuté eso, trumfové karty drží pevně v rukou.


 
Po srpnovém mistrovství světa v Paříži, ze kterého přinášíme reportáže a fotografie přímo z místa dění, přichází tradiční postupný vzestup návštěvnosti vrcholící v listopadu. Poprvé v historii se nám díky vám daří překonat metu 70.000 návštěv za měsíc, a to o 846 unikátních návštěv. Ale podzim je jen první, zahajovací část sezóny. To hlavní má teprve přijít.
 
Po tradičním prosincovém útlumu – kdy se konečně v českých zemích stane zvykem porcovat vánočního kapra, rozsvěcet vánoční stromeček a číst vánoční czechbadminton? – a lednovém „nahození spadlého (vánočního) řetězu“ jsme s napětím očekávali únor.
 
Mistrovství České republiky a Mistrovství Evropy smíšených družstev měly být zárukou vysoké návštěvnosti. Přímé, do několika minut aktualizované reportáže, podpořené fotografiemi o dvou z českého pohledu velmi vydařených mistrovstvích, odzátkovaly oslavné šampaňské – největší měsíční návštěva v historii stránek Českého badmintonového svazu a téměř pokořená hranice 80.000 návštěv.
 
Pro srovnání, proti stejnému měsíci z před dvou let jste návštěvnost zdvojnásobili! 

S přicházejícím jarem sledujeme mírně línější pohyb návštěvníků, ale stále se jedná o výborná čísla. Vrcholící extraliga a mistrovství Evropy juniorů nalákají druhou největší návštěvu v desetileté historii webových statistik.


 
Shrnutí? Oproti loňské sezóně dosahujeme v sezóně 2010/2011 nárůst o dalších 28 % návštěvnosti, třikrát se dostáváme nad hranici 70.000 návštěv za měsíc, v každém měsíci výrazně navyšujeme počet shlédnutí oproti stejnému období v minulosti; jen za prvních pět měsíců letošního roku bylo zobrazeno na webu Czechbadminton.cz přes 700.000 stránek!
 
Každý den po celý rok vám přinášíme čerstvé informace ze světa čtyřsetkilometrových smečí – a především z českého badmintonu, z nejrychlejšího raketového sportu u nás.
 
Se zájmem o badminton stoupá i zájem o stránky Czechbadminton.cz. Děkujeme vám!

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading