Toto je starý web.

Nejzajímavější utkání druhého dne

Sledujeme nejzajímavější utkání druhého dne:

10:20  Druhý hrací den byl na kurtu č. 1 zahájen smíšenou čtyřhrou. V prvním setu zdolává ruský pár Vitalij Durkin, Nina Vislova šestnáctý nasazený thajwanský pár Sheng Mu Lee, Yu Chin Chien 22:20! Udží dvojice Durkin - Vislova herní tempo a půjdou další nasazení z kola ven?

10:52  Překvapení se nekoná. V zápase vítězí pár Lee - Chien 20:22, 21:14 a 21:16.

12:17  Všichni nasazení hráči dnes prozatím potvrzují své pozice. Šestý ve dvouhře mužů, Indonésan Simon Santoso, porazil polského reprezentanta Przemyslawa Wachu 21:11 a 21:17. Postupuje také nasazená devítka Boonsak Ponsana z Thajska.

12:25  Čtrnáctý nasazený Ind Chetan Anand, vítěz Czech International 2008, nestačí na Singapurce Chena a s šampionátem se loučí výsledkem 21:14 a 21:18.

13:55  Český reprezentant Jan Vondra prohrál v prvním kole s Marcem Zwieblerem (15., Německo) 14:21 a 12:21.

14:17 Dán Peter Hoeg Gade, turnajová „dvojka“, se rozhodl předvést svým soupeřům skvělou formu hned od prvního kola - Brazilce Daniela Paiolu vyprovodil z kurtu za 23 minut skórem 21:10 a 21:7.

14:50 Končí další nasazený pár turnaje! Tentokrát ve smíšené čtyřhře. V hodinovém utkání poráží Korejci Yoo - Kim jedenácté nasazené Tchajwance Chen - Chou 21:12, 18:21 a 24:22.

15:45 Tohle je pořádná senzace se špatným koncem pro Evropu! Třetí nasazený pár Robert Mateusiak - Nadiezda Zieba (Polsko) končí hned při svém prvním zápase! Z turnaje vypadli po boji se singapurským párem Chayut Triyachart - Lei Yao a výsledku 21:13, 16:21 a 21:14.

16:40 V hale je velké horko a dusno. Návštěvnost šampionátu je vysoká. Dolní patro haly je z 90 % zaplněné.

18:17 Thajwanka Shao-Chieh Cheng sebrala čtrnácté nasazené Korejce Seung Hee Bae první set, ve druhém nevyužila tři mečboly a utkání tak dospělo do třetího setu. Zápasy na kurtu č. 1 se začínají protahovat. Netrpělivě čekáme na poslední utkání - bratři Kopřivové proti světovým jedničkám!

18:40 Thajwanka Cheng dokázala zabojovat a vyřadit z dalších bojů nasazenou Korejku Bae - skóre 21:14, 21:23 a 21:16.

20:25 Dohrálo se utkání Tomáš Kopřiva, Ondřej Kopřiva vs. Koo Kien Keat, Tan Boon Heong (1., Malajsie) 15:21 a 13:21.