Toto je starý web.

Nejzajímavější utkání třetího dne

Sledujeme nejzajímavější utkání třetího dne:

V 10:30 nastoupí ke svému druhému zápasu česká reprezentantka Kristína Ludíková. Sledujme kurt č. 2!

11:42 Kristína Ludíková se loučí se šampionátem po zápase dlouhém 56 minut s nasazenou jedenáctkou Jie Yao (Nizozemí) výsledkem 13:21, 21:16 a 15:21.

11:46 Neuvěřitelné! Finky Sanni Rautala a Noora Virta dostaly v prvním setu od patnáctých nasazených Japonek Shizuka Matsuo a Mami Naito ostudného "kanára"! I to jsou zápasy 2. kola mistrovství světa ve čtyřhře žen.

11:50 V soutěži končí osmý nasazený ve dvouhře mužů Indonésan Simon Santoso. Zápas 2. kola vzdal kvůli opětovnému zranění zad. Tohle je další špatná zpráva pro indonéský badminton - jako první se z turnaje odhlásil Sony Dwi Kuncoro.

12:05 Taufik Hidayat (5., Indonésie) měl nebývalé problémy s Tchajwancem Yu Hsin Hsiehem, když po vítězném prvním setu 21:19, druhý ztratil stejným poměrem. Po 53 minutách však postoupil do dalšího kola, třetí set už byl jednoznačnou záležitostí - 21:9.

12:15 Žhavá kandidátka na zlatou medaila, turnajová dvojka Indka Saina Nehwal, prohrála první set proti Hsiao Huan Chen (Thajwan) 22:20!

12:45 Zápas trval 47 minut. Saina Nehwal postupuje do dalších bojů o cenné kovy - 20:22, 21:15 a 21:8.

13:06 Německo pláče. Kristof Hopp, skvělý deblista, ohlásil odchod do badmintonového důchodu. A mohl to být odchod se vší slávou! Nejprve Němci porazili šestnácté nasazené Malajce Choong - Lee, dnes vedli ve třetím setu nad indonéskou dvojicí Dasuki - Sukmawan už 18:13. To však bylo jejich maximum. Zápas po téměř hodinovém boji skončil pro německý pár Hopp - Schottler prohrou 14:21, 23:21 a 18:21.

13:30 Přemožitel Petra Koukala, dvanáctý nasazený Japonec Kenichi Tago, končí! Tago podlehl v souboji Tanongsaku Saensomboonsukovi (Thajsko) 22:20 a 21:19. Tago ve druhém setu prohrával už 14:6, zvládl si však vypracovat vedení 19:17, tím ale na turnaji dohrál...

15:37 Další senzace je na světě! Angličan Rajiv Ouseph právě poslal domů vicemistra Evropy, jedenáctého nasazeného Dána Jana O Jorgensena. Ouseph proměnil čtvrtý mečbol, výsledek 21:12 a 25:23. Zdá se, že nový trenér anglických singlistů Dán Kenneth Jonassen vzal své působení za správný konec.

15:40 Hala netrpělivě čeká na utkání domácí hráčky Hongyan Pi. Zápas by mohl začít přibližně za hodinu. Diváci dnes každopádně zůstávají do konce - středeční program bude zakončovat dánská hvězda Peter Hoeg Gade!

16:50 Kdo z nasazených nás opustil tentokrát? Šestnáctka ve dvouhře mužů, Malajec Choong Hann Wong končí na japonské raketě Kazushi Yamady - 21:17, 16:21 a 18:21.

19:45 Za hodinu a 14 minut postupuje do dalšího kola i nasazená dvojka - Dán Peter Hoeg Gade. V hale je teplota 37°C, vydýchaný vzduch... Gade vítězí skórem 25:23, 7:21 a 21:18! Najde Peter síly k útoku na některý z cenných kovů?