logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Nominace na mistrovství Evropy juniorů sedmnáctiletých.

Přesně jeden měsíc zbývá do mistrovství Evropy do sedmnácti let, které se ve dnech od 19. do 27. listopadu uskuteční v portugalském Caldas da Rainha. Už známe los českého týmu v soutěži družstev, zbývá představit český tým, jehož složení dnes oznámil Ing. Petr Koukal, trenér české juniorské reprezentace.

Jak bude na mistrovství Evropy fungovat spolupráce Petra Koukala a Adama Mendreka?
 
„Trenérsko-metodická komice ČBaS schválila na základě návrhu juniorského reprezentačního trenéra následující nominaci na MEJ U17 v Portugalsku. Mezi juniorkami byla nominována čtveřice Denisa Šikalová, Magdalena Lajdová, Veronika Úblová a Michaela Myšáková, juniory jsme vybrali ve složení Adam Mendrek, Jaromír Janáček, Bedřich Valenta a Jan Hubáček,“ vyjmenoval Ing. Petr Koukal, který na šampionátu bude působit ve dvojici se Stanislavem Kohoutkem.
 
Dodejme, že nominovaní hráči mají od Českého badmintonového svazu zajištěné ubytování, startovné, pojištění a dopravu. „Do Lisabonu i zpět letíme přes Frankfurt. Odlet z Prahy bude 18. listopadu dopoledne, přílet o týden později, 25. listopadu večer,“ popisuje Petr Koukal.
 
Jako po turnaji družstev bude v Portugalsku následovat turnaj jednotlivců, i na závěr nominace zaznělo rozdělení jednotlivých hráčů do disciplín pro individuální část šampionátu. „Do dvouher byli nominováni Mendrek, Janáček, Úblová a Myšáková. Ve čtyřhrách se potom představí páry Mendrek – Janáček, Valenta – Hubáček, Šikalová - Lajdová, Úblová – Myšáková a ve smíšené čtyřhře dvojice Hubáček – Lajdová a Valenta – Šikalová,“ sdělil reprezentační trenér.
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading