Toto je starý web.

Petr Koukal, Jan Vondra a Tomáš Kopřiva jsou ve druhém kole dvouhry mužů.

Petr Koukal, Jan Vondra a Tomáš Kopřiva postupují do druhého kola dvouhry mužů. Naopak  Jakub Bitman, Pavel Florián a Lukáš Zevl uvízli v turnajové pavučině hned při svém prvním zápase v hlavní soutěži.

Petr Koukal vstoupil do turnaje, jak se na nasazenou jedničku sluší. Jistě a s přehledem porazil nebezpečného Angličana Bena Beckmana 21:10 a 21:13.

Jan Vondra nedal šanci Lukáši Zevlovi, který především ve druhém setu ztratil ke svému staršímu a zkušenějšímu soupeři respekt a Jan přeci jen musel ukázat ze svého herního umění více než v prvním setu – 21:12 a 21:16.

V pěkné třísetové bitvě Tomáše Kopřivy a Jakuba Bitmana v koncovce prvního setu Jakub při vedení 19:18 trochu polevil v koncentraci a Tomáš si vypracoval první (20:19) a vzápětí i druhý (21:20) setbol. Druhý proměnil a tak jej nemuselo mrzet, že následující set ztratil poměrem 14:21. Ve třetím setu se rozhodlo po první přestávce, kdy Tomáš přestal dělat lehké chyby a ze stavu 14:13 bylo vedení 20:14. Konečný výsledek? 22:20, 14:21 a 21:15 pro Tomáše Kopřivu.

V posledním českém zápase Pavel Florián bojoval s Francouzem Simonem Manourym, v prvním setu měl čtyři setboly, ale nakonec podlehl 23:25 a 13:21. Po operaci kolena je ale každý odehraný zápas pro Pavla cenný.

Přijďte se podívat na páteční odpolední zápasy tří českých singlistů – hraje se už od 15:00!