logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Petr Koukal st.: Druhý den převážně ve znamení úspěchů.

"Druhý den individuálního turnaje na Mistrovství Evropy juniorů byl pro český tým převážně ve znamení úspěchů a postupů do dalšího kola. Zároveň však musíme uznat, že všechny postupy byly vzhledem k papírovým předpokladům víceméně očekávané," hodnotí s nadhledem Petr Koukal st., kouč české reprezentace dnešní duely.

"Nejvíc se nadřeli hned v úvodu dne v mixu Michal s Denisou, kteří museli sehrát se svými arménskými protivníky tři sety, aby postoupili dál a trochu tak napodobili naše fotbalové reprezentanty, jejichž očekávaná výhra nad reprezentanty stejné země se nerodila asi také nijak lehce. Druhý mix Míra s Luckou, stejně jako Lucka, Adam i Míra ve dvouhře byli stoprocentně úspěšní a s přehledem si svoje postupy pohlídali," hodnotí české úspěchy Koukal.

"První ztrátu jsme tak zaznamenali až pozdě odpoledne, když zraněním kotníku zdravotně trochu indisponovaná Magda prohrála svoji první a zároveň i poslední dvouhru na tomto šampionátu se silnou dánskou reprezentantkou. Ta stejná hráčka vyřadila shodou okolností na říjnovém MSJ v Japonsku Magdinu oddílovou spoluhráčku Ivanu Zychovou, a to také v prvním kole. Asi se jí na holky z Astry daří," glosuje Petr Koukal jedinou českou singlovou porážku.

"Druhou ztrátu jsme utrpěli krátce na to, když Michal s Adamem doplatili na hodně těžké vylosování a nepřešli přes výbornou dvojici ruských reprezentantů."

 
Přehled všech středečních utkání 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading