logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Předseda svazu v roli průvodce, 120% zdravý Stoklas a spokojený Mendrek.

(od naší zpravodajky Livie Linkové přímo z místa dění)
 
Po dopoledním výletu do centra Helsinek se speciálním průvodcem, předsedou ČBaS Zdeňkem Musilem, se čeští junioři vydali do posledního boje družstev proti nasazenému týmu z Ruska. Lvíčata, pravděpodobně posílena kulturními zážitky, předvedla i přes hladkou prohru 0:5 zatím nejlepší výkony na turnaji. A jak se k předvedeným výkonům staví Lucie Havlová, Ivo Stoklas a Adam Mendrek?  
 
Lucko, v průběhu turnaje družstev jsi hrála velmi vyčerpávající zápasy, se smíšenými výsledky. Jak jsi zatím s předvedeným výkonem spokojená? Jela jsi na plný céres?
Určitě velmi mrzí prohra s Bulharskem, hlavně ve dvouhře. Do teď mě užírá, že jsem ten konec nedotáhla. Dneska jsem si trochu zlepšila chuť s Gabdulinou, se kterou jsem hrála skoro hodinu a myslím, že to byla dobrá příprava do soutěže jednotlivců.
 
Ivo, ty jsi odehrál v každém utkání čtyřhru s Adamem. Rozehrál ses a přivykl na halu? Jsi připravený na soutěž jednotlivců a v plné síle?
První dva zápasy jsme si s Adamem moc nerozuměli, dnešek proti Rusku byl mnohem lepší. Snažil jsem se vyvarovat nevynucených chyb. Hala už taky snad vyhovuje. (smích) Jinak stále 110% zdravý, místy i 120%!
 
Adame, jak se ti na turnaji družstev hrálo? V zápase proti favorizovaným Rusům jste byli ještě za stavu 14:13 ve vedení.
Jsem fakt spokojený, jak jsme proti Rusku zahráli debla. Dobrá zkušenost - hrát proti Jarcevovi. Dokonce jsem ho jednou prosmečoval! Teď už se hrozně těším na zápas s Tobym Pentym.
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading