logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Rozhovor s Ing. Jiřím Pavelkou, ředitelem turnaje.

Organizátoři 51. Yonex Mistrovství České republiky jednotlivců nám zaslali rozhovor s ředitelem turnaje Ing. Jiřím Pavelkou.

MČR klepe na dveře, přípravy finišují a my jsme nedočkaví, jak celý turnaj dopadne. Došlo k nějakým změnám v programu turnaje?
Žádné změny jsme nemuseli řešit, program zůstává. Veškeré informace jsou pro hráče i pro diváky připraveny na webu mistrovství (www.mcrprerov.cz), ale pro úplnost to vezmeme ještě jednou den po dni.
V pátek ve 12 hodin se uskuteční slavnostní zahájení s proslovem náměstka hejtmana Olomouckého kraje a s vystoupením skupiny Hit Cheerleaders. Přibližně ve 12:20 se rozehrají první zápasy.
V sobotu od 9 hodin se bude pokračovat v dalších zápasech a vše se odehraje včetně semifinále. Zápasy budou končit okolo 17:30, aby hráči stihli večeři a v klidu se mohli přesunout do klubu Teplo na Slavnostní večer, který začíná ve 20 hodin.
V neděli se odehrají na jednom kurtu všechna finále, program začíná o půl desáté.

Jaké je pro hráče přichystáno zázemí v hale?
Mnozí asi viděli dispozici haly na výkrese. V pátek a v sobotu se bude hrát na pěti kurtech, šestý bude oddělený jako „warm up zóna“. V neděli se bude hrát na jednom centrálním kurtu. Po dobu turnaje bude v hale možnost vypletení raket. Každý hráč dostane na zápas 0,5l láhev Hanácké kyselky a také bude v hale aquabar se čtyřmi koncentráty iontového nápoje Nutrend Unisport. Na webu je také již zveřejněný jídelníček pro hráče, jídla se budou objednávat až přímo na místě. V uvítacím balíčku bude hráče čekat například malé překvapení od internetového obchodu mojekosile.cz.

Na co se mohou těšit diváci?
V prvé řadě chceme divákům nabídnout nezapomenutelný sportovní zážitek. Pro náročnější diváky bude v hale otevřena restaurace a ve foyer bude probíhat ochutnávka vín společnosti Vinium. Nejen pro diváky bude otevřen prodejní stánek firmy Yonex.

Slavnostní večer se bude konat v sobotu, bylo by možné trochu odkrýt karty a představit program celé společenské akce?
Při Slavnostním večeru se bude vyhlašovat anketa Badmintonista roku. Program bude trvat necelé dvě hodiny a bude proložen vystoupením různých přerovských interpretů. Po hudební stránce to bude formace Arrhythmia, která hraje ve stylu finské Apocalyptica. Taneční vystoupení předvede skupina Duckbeat, která vystupuje například po boku Terezy Kerndlové. Mistři světa předvedou zajímavé sestavy z kulturistiky a fitness.
Po vyhlášení ankety bude přichystán raut, společnost Vinium bude nabízet rozlévaná přívlastková vína a také bude na místě otevřený bar. Zábava se poté přesune do menšího sálu, kde bude hrát přerovská cimbálová muzika Primáš.

Vypadá to tedy, že o program na celý sobotní večer je postaráno. Jak je to tedy se vstupenkami?

Vstupenky si mohou zájemci rezervovat e-mailem na pavlickjana@seznam.cz, k vyzvednutí budou během turnaje v hale. Jedna vstupenka stojí 100Kč a v ceně je celý večerní program včetně rautu.
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading