Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina  
(podrobnější informace o systému si přečtěte v rozpisu soutěží)
 

  Průběžná tabulka

Kolo Datum Subskupina Domácí - Host Výsledek Sehráno
Základní část
1. kolo 28. 9. 2002 Sub 1 SK Badminton Přerov - Slávia Minerva Opava 5:3 OK
    Slávia Minerva Opava - BK Tatra Kopřivnice 3:5 OK
    BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 3:5 OK
      TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov 5:3 OK
    Sub 2 VŠB TU Ostrava - Sokol Brno Jehnice 3:5 OK
    VŠB TU Ostrava - Sokol Dobruška B 0:8 OK
      Sokol Brno Jehnice - Sokol Dobruška B 2:6 OK
2. kolo 23. 11. 2002 Sub 1 Slávia Minerva Opava - VŠB TU Ostrava 4:4 OK
    Sokol Brno Jehnice - Slávia Minerva Opava 6:2 OK
    TJ Orlová - Lutyně - Sokol Brno Jehnice 2:6 OK
    VŠB TU Ostrava - TJ Orlová - Lutyně 4:4 OK
    Sub 2 BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov 4:4 OK
    Sokol Dobruška B - BK Tatra Kopřivnice 2:6 OK
    Sokol Dobruška B - SK Badminton Přerov 2:6 OK
3. kolo 11. 1. 2003 Sub 1 SK Badminton Přerov - VŠB TU Ostrava 7:1 OK
    SK Badminton Přerov - Sokol Brno Jehnice 5:3 OK
    Sokol Brno Jehnice - BK Tatra Kopřivnice 3:5 OK
    BK Tatra Kopřivnice - VŠB TU Ostrava 5:3 OK
    Sub 2 Slávia Minerva Opava - TJ Orlová - Lutyně 1:7 OK
    Sokol Dobruška B - Slávia Minerva Opava 1:7 OK
    TJ Orlová - Lutyně - Sokol Dobruška B 8:0 OK
Finálová část
4. kolo 1. 3. 2003 skupina "A" SK Badminton Přerov - BK Tatra Kopřivnice 4:4 OK
    TJ Orlová - Lutyně - BK Tatra Kopřivnice 1:7 OK
    TJ Orlová - Lutyně - SK Badminton Přerov 1:7 OK
  skupina "B" Slávia Minerva Opava - Sokol Brno Jehnice 2:6 OK
      Sokol Dobruška B - Slávia Minerva Opava 3:5 OK
    Sokol Dobruška B - Sokol Brno Jehnice 5:3 OK
    VŠB TU Ostrava - Sokol Dobruška B 2:6 OK
    Sokol Brno Jehnice - VŠB TU Ostrava 5:3 OK
      Slávia Minerva Opava - VŠB TU Ostrava 6:2 OK
5. kolo 5. 4. 2003 skupina "A" BK Tatra Kopřivnice - SK Badminton Přerov 4:4 OK
    BK Tatra Kopřivnice - TJ Orlová - Lutyně 8:0 OK
    SK Badminton Přerov - TJ Orlová - Lutyně 8:0 OK
  skupina "B" Sokol Brno Jehnice - Slávia Minerva Opava 3:5 OK
      Slávia Minerva Opava - Sokol Dobruška B 4:4 OK
    Sokol Brno Jehnice - Sokol Dobruška B 3:5 OK
    Sokol Dobruška B - VŠB TU Ostrava 6:2 OK
    VŠB TU Ostrava - Sokol Brno Jehnice 3:5 OK
      VŠB TU Ostrava - Slávia Minerva Opava 3:5 OK
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek Sehráno
 
(obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00)
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník