Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - západní skupina  
(podrobnější informace o systému si přečtěte v rozpisu soutěží)
 

  Průběžná tabulka

Kolo Datum Subskupina Domácí - Host Výsledek Sehráno
Základní část
1.kolo 28. 9. 2002 Sub 1 USK CAC Plzeň - SK Balcar Český Krumlov 2:6 OK
    SK Balcar Český Krumlov - Baník Most 6:2 OK
    Baník Most - BSK Praha 2:6 OK
      BSK Praha - USK CAC Plzeň 8:0 OK
    Sub 2 Astra ZMZ Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 4:4 OK
    Astra ZMZ Praha - TJ Spoje Praha B 5:3 OK
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - TJ Spoje Praha B 6:2 OK
2.kolo 23. 11. 2002 Sub 1 SK Balcar Český Krumlov - Astra ZMZ Praha 4:4 OK
    Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - SK Balcar Český Krumlov 1:7 OK
    BSK Praha - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 6:2 OK
    Astra ZMZ Praha - BSK Praha 3:5 OK
    Sub 2 Baník Most - USK CAC Plzeň 6:2 OK
    TJ Spoje Praha B - Baník Most 3:5 OK
    TJ Spoje Praha B - USK CAC Plzeň 3:5 OK
3.kolo 11. 1. 2003 Sub 1 USK CAC Plzeň - Astra ZMZ Praha 2:6 OK
    USK CAC Plzeň - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 4:4 OK
    Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - Baník Most 2:6 OK
    Baník Most - Astra ZMZ Praha 4:4 OK
    Sub 2 SK Balcar Český Krumlov - BSK Praha 3:5 OK
    TJ Spoje Praha B - SK Balcar Český Krumlov 5:3 OK
    BSK Praha - TJ Spoje Praha B 5:3 OK
Finálová část
4.kolo 1. 3. 2003 skupina "A" SK Balcar Český Krumlov - Astra ZMZ Praha 5:3 OK
    BSK Praha - Astra ZMZ Praha 4:4 OK
    BSK Praha - SK Balcar Český Krumlov 4:4 OK
  skupina "B" Baník Most - TJ Spoje Praha B 4:4 OK
      USK CAC Plzeň - Baník Most 1:7 OK
    USK CAC Plzeň - TJ Spoje Praha B 3:5 OK
    Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - USK CAC Plzeň 6:2 OK
    TJ Spoje Praha B - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 4:4 OK
      Baník Most - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 5:3 OK
5.kolo 5. 4. 2003 skupina "A" Astra ZMZ Praha - SK Balcar Český Krumlov 3:5 OK
    Astra ZMZ Praha - BSK Praha 3:5 OK
    SK Balcar Český Krumlov - BSK Praha 5:3 OK
  skupina "B" TJ Spoje Praha B - Baník Most 6:2 OK
      Baník Most - USK CAC Plzeň 2:6 OK
    TJ Spoje Praha B - USK CAC Plzeň 2:5 OK
    USK CAC Plzeň - Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B 3:4 OK
    Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - TJ Spoje Praha B 5:3 OK
      Sokol Radotín Meteor OTEC Praha B - Baník Most 4:4 OK
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host Výsledek Sehráno
 
(obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00)
 
© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník