Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
První celostátní liga - rozlosování, výsledky 
(další informace o systému soutěže si přečtěte v rozpisu soutěží)
 

  Průběžná tabulka

Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek Sehráno
1. kolo so 24. 11. 2001 Slávia TU Liberec - BK Karbo Benátky n. Jizerou 2:6 OK
    USK CAC Plzeň - ČKD Kompresory Praha 2:6 OK
    Sokol Dobruška - TJ Spoje Praha 4:4 OK
    BK Tatra Kopřivnice - Sokol Radotín Meteor Praha 1:7 OK
  ne 25. 11. 2001 ČKD Kompresory Praha - Slávia TU Liberec 5:3 OK
    USK CAC Plzeň - BK Karbo Benátky n. Jizerou 3:5 OK
    Sokol Dobruška - BK Tatra Kopřivnice 5:3 OK
    TJ Spoje Praha - Sokol Radotín Meteor Praha 1:7 OK
 2. kolo so 8. 12. 2001 BK Karbo Benátky n. Jizerou - Sokol Dobruška 7:1 OK
    Slávia TU Liberec - BK Tatra Kopřivnice 4:4 OK
    ČKD Kompresory Praha - TJ Spoje Praha 3:5 OK
    USK CAC Plzeň - Sokol Radotín Meteor Praha 1:7 OK
  ne 9. 12. 2001 Slávia TU Liberec - Sokol Dobruška 2:6 OK
    BK Karbo Benátky n. Jizerou - BK Tatra Kopřivnice 8:0 OK
    ČKD Kompresory Praha - Sokol Radotín Meteor Praha 4:4 OK
    USK CAC Plzeň  - TJ Spoje Praha 3:5 OK
3. kolo so 15. 12. 2001 Slávia TU Liberec - TJ Spoje Praha 7:1 OK
    BK Karbo Benátky n. Jizerou - Sokol Radotín Meteor Praha 4:4 OK
    Sokol Dobruška - USK CAC Plzeň 8:0 OK
    BK Tatra Kopřivnice - ČKD Kompresory Praha 2:6 OK
  ne 16. 12. 2001 Slávia TU Liberec - Sokol Radotín Meteor Praha 2:6 OK
    BK Karbo Benátky n. Jizerou - TJ Spoje Praha 8:0 OK
    Sokol Dobruška - ČKD Kompresory Praha 7:1 OK
    BK Tatra Kopřivnice - USK CAC Plzeň 6:2 OK
4. kolo so 19. 1. 2002 USK CAC Plzeň - Slávia TU Liberec 6:2 OK
    ČKD Kompresory Praha - BK Karbo Benátky n. Jizerou 4:4 OK
    BK Tatra Kopřivnice - TJ Spoje Praha 5:3 OK
    Sokol Dobruška - Sokol Radotín Meteor Praha 3:5 OK
  ne 20. 1. 2002 BK Karbo Benátky n. Jizerou - Slávia TU Liberec 7:1 OK
    ČKD Kompresory Praha - USK CAC Plzeň 7:1 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - TJ Spoje Praha 7:1 OK
    BK Tatra Kopřivnice - Sokol Dobruška 4:4 OK
5. kolo so 2. 2. 2002 Sokol Dobruška - BK Karbo Benátky n. Jizerou 2:6 OK
    BK Tatra Kopřivnice - Slávia TU Liberec 5:3 OK
    TJ Spoje Praha - ČKD Kompresory Praha 5:3 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - USK CAC Plzeň 8:0 OK
  ne 3. 2. 2002 Sokol Dobruška - Slávia TU Liberec 4:4 OK
    BK Tatra Kopřivnice - BK Karbo Benátky n. Jizerou 1:7 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - ČKD Kompresory Praha 3:5 OK
    TJ Spoje Praha - USK CAC Plzeň 5:3 OK
6. kolo so 6. 4. 2002 TJ Spoje Praha - Slávia TU Liberec 4:4 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - BK Karbo Benátky n. Jizerou 4:4 OK
    USK CAC Plzeň - BK Tatra Kopřivnice 6:2 OK
    ČKD Kompresory Praha - Sokol Dobruška 6:2 OK
  ne 7. 4. 2002 Sokol Radotín Meteor Praha - Slávia TU Liberec 7:1 OK
    TJ Spoje Praha - BK Karbo Benátky n. Jizerou 1:7 OK
    USK CAC Plzeň - Sokol Dobruška 2:6 OK
    ČKD Kompresory Praha - BK Tatra Kopřivnice 7:1 OK
7. kolo so 4. 5. 2002 Slávia TU Liberec - ČKD Kompresory Praha 3:5 OK
    BK Karbo Benátky n. Jizerou - USK CAC Plzeň 8:0 OK
    TJ Spoje Praha - Sokol Dobruška 3:5 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - BK Tatra Kopřivnice 7:1 OK
  ne 5. 5. 2002 Slávia TU Liberec - USK CAC Plzeň 5:3 OK
    BK Karbo Benátky n. Jizerou - ČKD Kompresory Praha 7:1 OK
    TJ Spoje Praha - BK Tatra Kopřivnice 4:4 OK
    Sokol Radotín Meteor Praha - Sokol Dobruška 3:5 OK
Náhradní termín so, ne 27. - 28. 4. 2002         
Kolo Den Datum Pořadatel   Host Výsledek Sehráno
 
(obvyklé začátky utkání - sobota 13:00, neděle 10:00)