Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 
2. liga - východní skupina  
(podrobnější informace o systému si přečtěte v rozpisu soutěží)
 

  Průběžná tabulka

Kolo Datum Subskupina Domácí - Host Výsledek Sehráno
Základní část
1. kolo 24. 11. 2001 Sub 1 BC 66 Ivančice - Sokol Dobruška B 2:6 OK
    Sokol Dobruška B - TJ Orlová - Lutyně 4:4 OK
    TJ Orlová - Lutyně - UK Hradec Králové 3:5 OK
      UK Hradec Králové - BC 66 Ivančice 6:2 OK
    Sub 2 Slávia Opava - SK Badminton Přerov 3:5 OK
    Slávia Opava - BK Tatra Kopřivnice B 2:6 OK
      SK Badminton Přerov - BK Tatra Kopřivnice B  6:2 OK
2. kolo 8. 12. 2001 Sub 1  Sokol Dobruška B - Slávia Opava 4:4 OK
    SK Badminton Přerov - Sokol Dobruška B 5:3 OK
    UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov 5:3 OK
    Slávia Opava - UK Hradec Králové 3:5 OK
    Sub 2 TJ Orlová - Lutyně - BC 66 Ivančice 6:2 OK
    BK Tatra Kopřivnice B - TJ Orlová - Lutyně 5:3 OK
    BK Tatra Kopřivnice B - BC 66 Ivančice 5:3 OK
3. kolo 2. 2. 2002 Sub 1  BC 66 Ivančice - Slávia Opava 4:4 OK
    BC 66 Ivančice - SK Badminton Přerov 0:8 OK
    SK Badminton Přerov - TJ Orlová - Lutyně 4:4 OK
    TJ Orlová - Lutyně - Slávia Opava 3:5 OK
    Sub 2 Sokol Dobruška B - UK Hradec Králové 3:5 OK
    BK Tatra Kopřivnice B - Sokol Dobruška B 5:3 OK
    UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice B 5:3 OK
Finálová část
4. kolo 6. 4. 2002 skupina "A" SK Badminton Přerov - BK Tatra Kopřivnice B 5:3 OK
    UK Hradec Králové - BK Tatra Kopřivnice B 6:2 OK
    UK Hradec Králové - SK Badminton Přerov 6:2 OK
  skupina "B" Sokol Dobruška B - BC 66 Ivančice 7:1 OK
       Slávia Opava - Sokol Dobruška B 3:5 OK
    Slávia Opava - BC 66 Ivančice 4:3 OK
    TJ Orlová-Lutyně - Slávia Opava 6:2 OK
    BC 66 Ivančice - TJ Orlová-Lutyně 0:8 OK
      Sokol Dobruška B - TJ Orlová-Lutyně 1:7 OK
5. kolo 4. 5. 2002 skupina "A"  BK Tatra Kopřivnice B - SK Badminton Přerov 6:2 OK
    BK Tatra Kopřivnice B - UK Hradec Králové 5:3 OK
    SK Badminton Přerov - UK Hradec Králové 2:6 OK
  skupina "B" BC 66 Ivančice - Sokol Dobruška B 2:6 OK
       Sokol Dobruška B - Slávia Opava 6:2 OK
    BC 66 Ivančice - Slávia Opava 7:1 OK
    Slávia Opava - TJ Orlová-Lutyně 2:5 OK
    TJ Orlová-Lutyně - BC 66 Ivančice 6:2 OK
       TJ Orlová-Lutyně - Sokol Dobruška B 4:4 OK
Kolo Datum Subskupina Domácí - Host  Výsledek Sehráno
 
(obvyklé začátky utkání - sobota 10:00, neděle 9:00)