Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

 

Informace o smlouvě Komise badmintonu ČOS s DGI Badminton na rok 2009

 1. DGI Badminton se pokusí vyslat do ČR dva instruktory, kteří by krátkodobě působili v různých školách či klubech (dle zájmu). Předpokládaný termín 8. týden roku 2009. Podmínky: DGI uhradí dopravu do ČR a zpět, ostatní náklady hradí hostitel (oddíl/klub). V rámci pobytu by mohl proběhnout seminář pro trenéry.
   
 2. DGI Badminton zve české hráče na ISCA Festival 9. – 12. dubna 2009 v Kodani – turnaj pro kategorie U15, U17 a U19 (herní úroveň E, M, A, B) a pro dospělé (úroveň A, B, C- rekreační hráči). Předpoklad účasti hráčů z Estonska, Německa, Faerských ostrovů, Holandska, Skotska, Polska, Litvy, Švédska, Norska, Islandu, Lotyšska, ČR. Startovné (65 EURO) zahrnuje ubytování ve školách (matrace a sp.pytle vlastní), stravování, míčky na turnaj, přístup na ostatní aktivity. Ubytování možné v hostelu (příplatek 10 EURO za osobu a noc) či hotelích (příplatek 45 až 55 EURO za osobu a noc) v blízkosti sportovního centra DGI. Hrají se dvouhry, čtyřhry i mixy, každý hráč však může startovat max. ve dvou disciplinách. V průběhu turnaje možnost pro-hlídky Kodaně, plavání, bowling. Turnaj začíná ve čtvrtek večer, pokračuje v pátek a v sobotu. Odjezd po snídani v neděli. Přihlášky budou registrovány do 1.3.09
   
 3. Prázdninový kemp (26.-30.července 2009, Vejen) je určen hráčům ve věku 14 až 18 let (musí být dodrženo) schopných komunikovat v angličtině. DGI uhradí čtyřem hráčům a jednomu dospělému doprovodu pobytové náklady, cesta na vlastní náklady.
   
 4. DGI Badminton zve na tradiční LBS Festival ve Fredericii. – termín 16.-18.10.09 – turnaj pro kategorie U11, U13, U15 a U17 (herní úroveň M, A, B, C,D). Ubytování ve školách, hrají se dvouhry a čtyřhry. Výjezd bude pravděpodobně podpořen prostředky z Fondu reprezentace ČOS.
   

Zájem o účast na některé z nabízených aktivit dejte prosím vědět na adresu místopředsedkyně komise badmintonu ČOS Milady Nováková (miladanovakova@centrum.cz).

Případné dotazy na tel. č. 602169692.

 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník