Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

Oficiální web

Výsledky

Online skóre 
Den Bosch - první den soutěží ME jednotlivců dospělých

Po dni odpočinku, který jsme vyplnili za pěkného počasí návštěvou centra, společným obědem, odpočinkem a sledováním finálového utkání, jsme dnes zahájili účast našich reprezentantů v soutěžích jednotlivců. Dopoledne jsou na pořadu dvě kola mixu a odpoledne jedno kolo v obou dvouhrách.

V 1. kole mixu byli úspěšní Honza s Hankou a Martin s Evou. Ve třetím vyrovnaném zápase bohužel nestačil Honza II. s Kristínou na mladé Skoty a prohráli ve třech setech. Věřím, že více sledujete online skóre.

Po obědě budou zahájeny singly, kde věříme oběmy klukům. Petr se sice necítí zdravotně zcela fit (nachlazení a zvýšená teplota), ale dělá maximum, aby byl na zápas dostatečně připraven.

Ve dvouhře žen má relativně lepší los Eva, přesto věříme, že se nakonec budeme radovat z postupu všech čtyř našich singlistů do druhého kola.

Ve finálovém utkání v soutěží družstev předvedli hráči obou týmů kvalitní badminton, překvapení se bohužel pro diváky nekonalo a utkání bylo ukončeno čtyřhrou mužů a konečným výsledkem 3-1 pro tým Dánska. Nadvládu seveřanů narušila pouze ve dvouhře žen čínská holanďanka Yao, která ve vyrovnaném zápase porazila Tine Rassmussen. Překvapením pro nás byla malá účast diváků, zejména vzhledem k účasti domácího týmu. Odvážím se tipnout, že u nás by na finále ME přišlo diváků rozhodně více i bez naší účasti ve finále.

Kvalitní hala v Den Boschi je na soutěže skvěle připravena a hladkému průběhu napomáhá výborná organizace a podpora firmy Yonex, která dala nejen míče AS 50, ale zajišťuje v hale okamžité vyplétání raket. Profíci za vyplétacími stroji jsou tak rychlí, že většinu dne mají čas sledovat dění na kurtech, přestože raket umístěných na stolku "finished" je neuvěřitelné množství...

Zdravíme z Den Bosche a držte nám palce.

Ahoj Zdenek
 

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník