Oficiální partner

Pavla Janošová

Mezinárodní mistrovství juniorů Švédska
 (10. - 12. 9. 2004)

Pavla Janošová zvítězila ve dvouhře na mezinárodním mistrovství Švédska juniorů – turnaji zařazeném do Evropského juniorského badmintonového okruhu, Pavel Florián s Tomášem Kopřivou vybojovali druhé místo ve čtyřhře a Tomáš kopřiva vybojoval třetí místo ve dvouhře. Skvělý start do nové sezóny. V konkurenci 378 hráčů a hráček kategorií U15, U17, U19 se sehrálo celkem 609 zápasů na 18ti kurtech.

Turnaj byl velice kvalitně obsazený. Naši reprezentanti odvedli dobré výkony a výsledky jsou opravdu skvělé. Pavla Janošová zvítězila a to se České republice nestává v badmintonu tak často.

Tomáš Kopřiva skončil třetí ve dvouhře a společně s Pavlem Floriánem ještě o stupínek lépe ve čtyřhře. To vše v konkurenci, jaká se sešla – jo jo jo. Medailisté také potvrdili svou formou nominaci na Mistrovství světa juniorů, které se bude hrát v koncem října v Kanadě.