Na úvodní stránku... Český Badmintonový Svaz
czechbadminton.cz

Oficiální partner
 
 

Všechny naše reprezentantky jsou Romanem vskutku
vítečně motivovány :)


Kompletní shrnutí soustředění,
spolu s dalšími fotografiemi
naleznete
na
stránkách Martina Sebery

Reprezentanti budou letos opravdu nabušení !

Kondičního soustředění se účastnilo 30 badmintonistů, výběr mladších juniorů, výběr starších juniorů a seniorská reprezentace. Toto spojení se ukázalo jako velký přínos v kondiční přípravě. Pro všechny mladé pro něž účast zejména Honzy Frollicha a Markéty Koudelkové bylo obrovskou motivací.

Všichni reprezentanti obdrželi plán kondiční přípravy na 6 týdnů a vyvrcholením bylo právě toto soustředení. Byl jsem velmi příjemně překvapen, jak připraveni byli všichni účastnicí soustředění. Přesto, že pracovali 7 až 8 hodin denně zvládali velmi náročný program opravdu velmi dobře.

Pod vedením Tomazse Mendreka pracovali v hale bez raket, a venku pod vedením manželů Martina a Petry Seberových využívali tartanovou dráhu, škvárový atletický ovál a nádherné travnaté hřiště v celém areálu.

Myslím, že navázaná spolupráce s atletickými odborníky z Fakulty sportovních studií Masarykovy university určitě přinese pro naše reprezentační výběry velké zlepšení hlavně po kondiční stránce - rychlost, dynamiku atd.

Tento týden všichni pracovali v oddílech a SCM a v pondělí 25.7 se opět v kompletním počtu scházíme v Nymburce, kde už si bereme i naše badmintonové náčiní. Věřím, že kvalitní letní příprava se opět výrazně projeví na výsledcích v příští sezoně ve všech kategoriích. 

Ladislav Vorel - předseda TMK


Kompletní detaily o soustředění naleznete na stránkách Martina Sebery
  

© Copyright ČBaS.   Stránky navrhl a spravuje - Filip Stádník