logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Reprezentace juniorů

Individuální reprezentační výběry k 1. 1. 2020 


Juniorský výběr U19  

(hráči ročníku 2002 a mladší – cíl: úspěch na Mistrovství Evropy U19 2020) 

Reprezentační trenéři: Michal Turoň a Jan Bednář

Jméno a příjmení  Ročník A/B Jméno trenéra Klub/Oddíl
Brázda Tadeáš 2002 B Radek Brázda BC 66 Ivančice
Dostál Martin 2002 B Stanislav Kohoutek Badminton FSpS MU
Švejda Tomáš 2002 A Radek Votava SKB Český Krumlov
Ehm Adam 2003 B Tomáš Skála TJ Sokol Polabiny Pardubice
Janoštík Jan 2003 A Roman Janoštík TJ Sokol České Budějovice
Smutný David 2004 B Stanislav Kohoutek Badminton FSpS MU
Rzeplinski Matěj 2004 B Luděk Židek TJ Slavoj Český Těšín
Kopřiva Dominik 2004 B Jiří Pavelka SK Badminton Přerov
         
Hořínková Soňa 2003 B Radek Holata TJ Slovan Vesec
Krpatová Lucie 2002 B Tomáš Skála TJ Sokol Polabiny Pardubice
Mikelová Kateřina 2002 B Jakub Bitman Sokol Meteor Radotín Praha
Zuzáková Kateřina 2002 A Petr Martinec BK 1973 Deltacar Benátky n/Jiz.
Van Coppenolle Sharleen Tallulah 2003 B Jean Van Coppenolle TJ Orlová - Lutyně
Valentová Kateřina 2003 B Tomáš Skála TJ Sokol Polabiny Pardubice
Staňková Ema 2003 B Michal Turoň Sokol Radotín Meteor Praha
Marie Růžičková 2003 B Luděk Židek B.O. CHANCE & Ridera Sport Team


Juniorský výběr U17 

(hráči ročníku 2004 a mladší, výběr pro MEJ U17 2021)
 
Reprezentační trenéři: Pavel Maňásek, Pavel Florián a Radek Votava

Z níže uvedených sledovaných hráčů bude oznámeno složení reprezentace v průběhu dubna/května 2020.

Junioři: Běhounek Ondřej, Bláha Tomáš, Čepela Marek, Dvořák Daniel, Fuciman Patrik, Havlíček Vojtěch, Hrazdíra Patrik, Ickert Daniel, Kopřiva Dominik, Maňásek Pavel, Matula Tomáš, Ptáček Jan, Rázl Jan, Rzeplinski Matěj, Simon Václav, Smutný David, Srnec Adam, Šulc Adam, Vojtěch Adam, Vrbka Tomáš, Waliszewski Marek

Juniorky: Benišová Petra, Bursová Barbora, Kohoutová Markéta, Koliášová Kateřina, Kozempelová Kristina, Krulová Lucie, Maixnerová Petra, Metzová Lucie, Nachtmanová Karolína, Nováková Veronika, Osladilová Kateřina, Skařupová Lucie, Ševčíková Martina, Šilhavá Klára, Šolarová Tereza, Treperová Ivana, Žurková Valérie.

  

 

 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading