logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Nominace

Reprezentace Dospělých:

Reprezentace Juniorů:
Technický camp - soustředění Talent Teamu, Nymburk, 26.-28. 2.
Nominace na MSJ, Bilbao, 2.-13. 11.
Nominace na soustředění reprezentace U19, Nymburk, 4.-7. 9.


Archiv

Dospělí: 
Nominace na herní soustředění v Č. Krumlově, 13.-20. 8. 
Nominace na kondiční soustředění v Rumburku, 10.-16. 7. - aktualizovaná k 29. 6.
ME družstev, Kazaň, 16.-21. 2. 
Nominace na soustředění v Nymburku, 7.-12. 2.
Nominace na soustředění v Nymburku 15.-19. 11.
Nominace na soustředení v Nymburku 11.-15. 10.

Mistrovství světa (Jakarta, 2015):
dvouhra muži: Petr Koukal, Milan Ludík
čtyřhra ženy: Šárka Křížková-Kateřina Tomalová
smíšená čtyřhra: Jakub Bitman-Alžběta Bášová

Evropské hry (Baku, 2015): 
dvouhra: Petr Koukal, Kristína Gavnholt
čtyřhra: Ondřej Kopřiva - Pavel Florian, Šárka Křížková - Kateřina Tomalová
mix: Jakub Bitman - Alžběta Bášová

Sudirman Cup (Donguan, Čína, květen 2015):
Petr Koukal, Milan Ludík, Jan Fröhlich, Jakub Bitman
Zuzana Pavelková, Alžběta Bášová
kouč: Tomasz Mendrek

Kvalifikovaní čeští hráči - mistrovství světa jednotlivců, Kodaň, 2014
Seznam kvalifikovaných a přihlášených hráčů - mistrovství světa jednotlivců, Guangzhou, 2013

Nominace na Mistrovství Evropy smíšených družstev - Ramenskoe, 2013
Nominace na Mistrovství Evropy družstev - Amsterdam, 2012

Junioři:

Nominace na herní soustředění v Č. Krumlově, 13.-20. 8. 
Nominace na kondiční soustředění v Rumburku, 10.-16. 7. - aktualizovaná k 29. 6.
Nominace na mistrovství Evropy U17, Lubin, 17.-25. 3.
Nominace na Dutch Junior Grand Prix, 3.-6. 3.
Nominace na mistrovství Evropy U15, Kazaň, 19.-21. 2.
Nominace na soustředění v Nymburku, 7.-10. 2.
Nominace na soustředění v Nymburku, 16.-19. 1.
Nominace na soustředění v Nymburku 13.-16. 12.
Nominace na soustředění v Nymburku 15.-19. 11.
Nominace na soustředění Talent Teamu 14.-15. 11. v Jeremi Sport
Nominace na soustředení v Nymburku 11.-15. 10.
Nominace na soustředění Talent Teamu 9.-11. 10. v Nymburku
Nominace na Slovenia Junior International 16.-18. 10.
Nominace na Swiss Junior Open 24.-27. 9.
Nominace na soustředění JNR v Nymburku 18.-23. 9.
Nominace na soustředění JNR v Českém Krumlově 15.-23. 8.
Badminton Europe Regional Project U17 (Slovinsko, červenec 2015):
Petr Beran, Vojtěch Lapáček, Vojtěch Sebera, Tereza Švábíková, Berta Ausbergerová, Tereza Járová
Badminton Europe Regional Project U15 (Slovensko, srpen 2015) - s podporou BE:
Marek Aubus, Lucie Krpatová, Kateřina Zuzáková, Nela Němcová
bez podpory BE: Jan Viktora, Václav Palán
Nominace na soustředění JNR v Rumburku (7.-15. 7.)
Nominace na Mistrovství Evropy juniorů - Ankara, 2013 
Nominace na Turnaj šesti zemí 2013
 
Nominace na juniorské mistrovství světa 2012
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading