logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Historické výsledky



3. - 4. 10. 2009 GPA kategorie U15 - Jehnice
 
24. - 27. 9. 2009 MMČR Brno 2009      
24. – 27. 9. 2009


 
11. - 13. 9. 2009 Memoriál Ing. Holobradého
 
5. - 6. 9. 2009 Benátecký pohár
Fotogalerie
 
16. 8. 2009 Mistrovství světa jednotlivců
Hajdarábád, Indie   10. - 16. srpna 2009

 
14. - 16. 6. 2009 České akademické hry 2009
6. 6. 2009 GPC Thun Cup - Nejdek
6. 6. 2009 FALCO Cup - Liberec
30. 5. 2009 Českokrumlovský pohár U13
23. - 24. 5. 2009 MČR družstev juniorů 2009 - Orlová
16. - 17. 5. 2009 MČR družstev žáků - Č. Krumlov (ke stažení)
 
10. - 17. 5. 2009 Sudirman Cup 2009
     10. – 17. 5. 2009, Guangzhou

 
8. 5. 2009 Pohár Vlaštovky U11+15
8. - 9. 5. 2009 MČR kategorie U19
4. 5. 2009 Turnaje přípravek 2009
1. - 2. 5. 2009 MČR U17 - fotografie a výsledky
24. - 26. 4. 2009 Memoriál P. Sima - Liberec
25. - 26. 4. 2009 MČR kategorie U13 - Vinoř
13. 4. 2009 Jupiterské Cédéčko - fotoreportáž a výsledky
4. - 5. 4. 2009 MČR kategorie U15- Hradec Králové
 
3. - 7. 4. 2009 ME Juniorů - Milán
   Týmy 3.-7.4.  Jednotlivci 7.-12.4.

 
28. 3. 2009 Velký amatérský turnaj Pardubice - výsledky a foto
28. - 29. 3. 2009 GPA kategorie U19 - Přerov
28. 3. 2009 GPE kategorie U11 - Podivín
20. - 22. 3. 2009 Velká Cena Prahy
21. 3. 2009 Veteran GP
7. - 8. 3. 2009 GP A kategorie U17 - Vinoř
8. 3. 2009 GP C dospělých - Olomouc
7. 3. 2009 Výsledky a fotografie 1. kola seriálu přípravek
21. - 22. 2. 2009 GPA kategorie U13 - Most
21. 2. 2009 GPC dospělých - Č. Budějovice
14. - 15. 2. 2009 GPA kategorie U19 - Orlová
7. - 8. 2. 2009 Článek a výsledky GP A U15 - Č. Krumlov
 
30. 1. - 2. 1. 2009 - Mistrovství ČR 2009
       30.1. - 1.2. Liberec
     
  Kompletní výsledky MČR 2009 ke stažení
 
23. - 25. 1. 2009 Těšínský pohár
17. - 18. 1. 2009 GPA kategorie U13 - Jehnice
10. - 11. 1. 2009 Přebor ČOS U13 - U19 - Č. Budějovice
13. - 14. 12. 2008 GPA kategorie U17 - Astra
5. - 7. 12. 2008 Velká cena Kopřivnice
17. 11. 2008 Most Junior Cupu U11
14. - 16.11. 2008 MM juniorů ČR    14. - 16. 11.


  7.11. - Draws of Czech Junior Int.
13.11. - Playing programme
14.11. - Live scores and results
 
8. 11. 2008 GP C dospělých - Č. Budějovice
8. - 9. 11. 2008 GP A kategorie U19 - Liberec
26. 10. 2008 GP E kategorie U11 - Žalany
18. 10. 2008 Yonex Cup - Brno
10. - 12. 10. 2008 GP A kategorie U15 - Břeclav
4. - 5. 10. 2008 GP A kategorie U17 - Benátky n. Jizerou
4. - 5. 10. 2008 GP B Memoriál Wernera Reichela - Most
28. 9. 2008 GP C dospělých - Osík
25. - 28. 9. 2008 Mezinárodní mistrovství ČR

 
19. - 21. 9. 2008 Memoriálu Ing. Holobradého
6. - 7. 9. 2008 Benátecký pohár
 
8. 8. 2008   Olympijské hry - Peking   "Olympijská pětka": Petr Koukal, Kristina Ludíková, Jan Fröhlich, Martina Benešová a Jan Vondra.
     
15. - 16. 6. 2008 České akademické hry - Brno
31. 5. 2008 Falco Cup - Liberec
25. 5. 2008 Seriál turnajů přípravek - Č. Krumlov
17. 5. 2008 Přebor ČOS družstev dospělých - Vinoř
17. - 18. 5. 2008 Fotografie a výsledky 17. Thun Cupu - Nejdek
10. - 11. 5. 2008 Pohár Vlaštovky - BKV Plzeň
10. - 11. 5. 2008 MČR družstev dorostu - Č. Krumlov
3. 5. 2008 MČR družstev žáků - Orlová
3. 5. 2008 Kvalifikace o postup do II. ligy
26. - 27. 4.2008 MČR kategorie U19 - Sázava
18. - 20. 4. 2008 Memoriál P. Sima - Liberec
18. - 20. 4. 2008 MČR U15 - Brno
18. - 20. 4. 2008 2. kolo Seriálu turnajů přípravek - Č. Krumlov
12. - 13. 4. 2008 MČR kategorie U13 - Hradec Králové
29. - 30. 3. 2008 MČR kategorie U17 - Plzeň (fotogalerie)
22. - 23. 3. 2008 GP A kategorie U19 - Č. Budějovice
14. - 16. 3. 2008 Velká cena Prahy
15. - 16. 3. 2008 GPA kategorie U15 - Benátky
23. 2. 2008 Otevřený přebor plzeňského kraje U15
15. -  16. 2. 2008 GP A kategorie U17 - Břeclav
16. 2. 2008 Witte Cup U13 - výsledky a fotografie
2. 2. 2008 Mem. Zdeňka Kožešníka U11 - Slovan Vesec
1. - 3. 2. 2008 MČR dospělých 2008 - Praha, hotel STEP
    Mistrovství ČR 2008
Anketa "Badmintonista roku 2007"
 
26. - 27. 1. 2008 GP A kategorie U19 - Vinoř
18. - 20. 1. 2008 Těšínský Pohár
19. - 20. 1. 2008 GP A kategorie U13 - Č. Krumlov
12. - 13. 1. 2008 GP A kategorie U15 - Liberec
8. - 9. 12. 2007 GP A kategorie U17 - Dobruška
1. - 2. 12. 2007 GP A kategorie U13 - Orlová-Lutyně
24. - 25. 11. 2007 Velká cena Kopřivnice
18. 11. 2007 - Mezinároní mistrovství juniorů ČR - Orlová-Lutyně
 
17. 11. 2007 GP C dospělých - Č. Budějovice
10. - 11. 11. 2007 Turnaj O hradeckého Lva
3. - 4. 11. 2007 GP A kategorie U17 - Přerov
27. - 28. 10. 2007 GP A kategorie U13 - Most
27. 10. 2007 GP D kategorie U13 - Č. Budějovice
20. - 21. 10. 2007 GP A kategorie U15 - Sázava
13. - 14. 10. 2007 Přebor ČOS kategorií mládeže - Č. Budějovice
13. - 14. 10. 2007 Memoriál Wernera Reichela - Most
6. - 7. 10. 2007 GP A kategorie U19 - Astra ZM Praha
 
24. 9. 2007 - Finálový den MMČR ve fotografiích
23. 9. 2007 - Mezinárodní mistrovství ČR - finále


 
14. - 16. 9. 2007 Memoriál Ing. Holobradého - Spoje Praha
1. - 2. 9. 2007 Turnaj Olympijských nadějí - Prešov
9. - 10. 6. 2007 Zentiva Cup 2007 - Č. Krumlov
2. - 3. 6. 2007 Falco Cup - Liberec
28. 5. 2007 Konečné výsledky seriálu přípravek
19. - 20. 5. 2007 Regionální výběry U13 - Č. Krumlov
12. - 13. 5. 2007 MČR družstev žáků - Č. Krumlov
5. - 6. 5. 2007 MČR družstev dorostu U19 - Jehnice
5. - 6. 5. 2007 MČR kategorie U13 - Orlová
1. - 3. 5. 2007 České Akademické Hry 2007 - Liberec
28. - 29. 4. 2007 MČR kategorie U17 - Hradec Králové, Fotografie
28. 4. 2007 2. kolo seriálu přípravek - Č. Krumlov
21. - 22. 4. 2007 MČR kategorie U19 - Vinoř
14. - 15. 4. 2007 MČR kategorie U15 - Plzeň
13. - 15. 4. 2007 Memoriál P. Sima - Liberec
7. - 8. 4. 2007 16. Thun Cup - Nejdek
24. 3. 2007 1. celostátní turnaj U11 - Č. Krumlov
24. - 25. 3. 2007 GPA kategorie U13 - Most
24. - 25. 3. 2007 Velká Cena Prahy
24. 3. 2007 GPE kategorie U11 - Podivín
24. - 25. 2. 2007 Přebor ČOS družstev mládeže - Plzeň
10. - 11. 2. 2007 GPA kategorie U17 - Č. Budějovice
10. 2. 2007 9. Witte cup GPC U13 - Nejdek, a Fotografie
 
2. - 4. 2. 2007 Mistrovství ČR dospělých - Č. Krumlov
2. - 4. 2. 2007 Otevřený přebor U19 plzeňského kraje
27. 1. 2007 Veteran cup II. kolo - Plzeň Doubravka
26. - 28. 1. 2007 Těšínský pohár
26. - 28. 1. 2007 GP A kategorie U15 - Astra Praha
20. - 21. 1. 2007 GP A kategorie U13 - Č. Krumlov
13. - 14. 1. 2007 GP A kategorie U19 - Brno, Jehnice
16. - 17. 12. 2006 GP A kategorie U17 - Plzeň
9. - 10. 12. 2006 GP A kategorie U19 - Liberec
3. 12. 2006 8. Victor Cupu, GPC U17 - Nejdek
25. - 26. 11. 2006 GP A kategorie U15 - Dobruška
24. - 26. 11. 2006 Velká cena Kopřivnice
16. - 19. 11. 2006 Mezinárodní mistrovství juniorů ČR - Orlová
4. - 5. 11. 2006 GP A kategorie U19 - Sázava
28. - 29. 10. 2006 GP B dospělých - O Hradeckého lva
28. - 29. 10. 2006 GP A kategorie U13 - Benátky n. Jizerou
21. - 22. 10. 2006 GP A kategorie U17 - Orlová
20. 10. 2006 Kladno Junior Cup U11, a ještě fotografie
6. - 8. 10. 2006 GP A kategorie U15 - Přerov
7. - 8. 10. 2006 Memoriál Jana Bleyera - Most
     

28. 9. - 1. 10. 2006

Yonex Czech
International 2006

Mezinárodní mistrovství ČR - Ostrava
     
22. - 24. 9. 2006 Memoriál Holobradého - Spoje Praha
16. - 17. 9. 2006 Benátecký pohár - Benátky n. Jizerou

Další výsledky:

- 1. a 2. celostátní liga
- Zprávy STK 

- Jihočeská oblast - českokrumlovský badminton ... www.badmintonckrumlov.cz
- Jihočeská oblast - schválené výsledky: www.jcbas.cz
- Západočeská oblast  ... www.zpcbadminton.cz/vysledky

Výsledky z minulých let:

- Sezóna 2000/2001
- Sezóna 2001/2002
- Sezóna 2002/2003 
- Sezóna 2003/2004 
- Sezóna 2004/2005  |  Liga
- Sezóna 2005/2006  |  Liga
- Sezóna 2006/2007  |  1. liga   |  2. liga východ  |  2. liga západ
- Sezóna 2007/2008 1. liga   |  2. liga východ  |  2. liga západ
- Sezóna 2008/2009 1. liga   |  2. liga východ  |  2. liga západ
 
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading