logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Badmintonisté chystají na Lipně překvapení. Hru potmě.

Martina Hobziková nejprve všem fanouškům badmintonu popřála dobré ráno a nyní zve k návštěvě olympijského parku na Lipně:
 
Badminton je celosvětově oblíbeným sportem a jen těžko byste hledali někoho, kdo by alespoň jednou za život v ruce nedržel „košíček a pálku“. Olympijský park na Lipně je krásnou příležitostí k tomu, aby badmintonisté ukázali svůj sport v plné kráse.
 
V hale v Horní Plané bude na návštěvníky čekat tým trenérů, kteří je provedou tréninky, soutěžemi nebo překvapením v podobě večerního badmintonu. Nachystaný je zábavný program i pro ty nejmenší účastníky. Soutěživé povahy se mohou přihlásit na turnaj, který se bude hrát o zajímavé věcné ceny.

 
Jako perlička je na 12. 8. připravený turnaj osobností, kterého se zúčastní badmintonoví nadšenci, jakým je například krasobruslař Tomáš Verner.
 
Do olympijského parku zavítá i česká badmintonová reprezentace, která 15. 8. poměří síly od 14:00 s mezinárodním týmem, ve kterém bude hrát i jejich trenér, bývalý desátý hráč světa Dicky Palyama. Přijede také bývalý hráč Tomasz Mendrek, který startoval na hrách v Barceloně v roce 1992.
 
Můžete se těšit na soutěže, exhibiční zápasy, a pokud budete mít odvahu, máte šanci vyzvat špičkové české hráče i na zápas.
 
Jsme malá země a konkurence v badmintonu každým dnem vzrůstá, a proto můžeme být všichni velmi hrdí na Kristínu Gavnholt a Petra Koukala, kteří společně reprezentují Českou republiku již na svých třetích olympijských hrách!
 
Badmintonisté jim samozřejmě drží palce a doufají, že budete na Lipně fandit s nimi!

Harmonogram pro veřejnost


About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading