logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

BEC Summer School: na mezinárodní kemp a školení trenérů se hlaste do 15. března

Ve slovinském Podčetrtku se bude v termínu 7.-14. července 2018 konat tradiční BEC Summer School. Mezinárodní soustředění určené hráčům kategorie U17 (ročníky narození 2002, 2003) a trenérům členských zemí Badminton Europe je otevřeno pro maximálně 6 hráčů a 4 trenéry z ČR. 

Zájemci o účast se mohou hlásit na sekretariátu ČBaS, v případě většího počtu zájemců vybere účastníky TMK ČBaS a Lektorská rada. 

V minulém roce se akce zúčastnili hráči Vít Julíšek (TJ Astra ZM) a Jan Viktora (TJ Sokol Doubravka), trenérské zkušenosti a BWF Coach Level Two certifikát získali Tomáš Krajča (SK Prosek+Talent Team) a Václav Bláha (SK Hamr). Více o loňském ročníku čtěte zde
 
Školení trenérů vždy účastníci hodnotili jako velmi přínosné, inspirující a motivující i vzhledem k náročnosti na perfektní přípravy při plánování tréninků (především příprav taktických tréninků) a na vedení hráčů.

Absolventi loňského ročníku Summer School. Foto: Hugo Mussou, Badminton Europe.

V letošním roce proběhne v rámci Summer School kurz Shuttle Time a BWF Coach Level One. Více informací najdete v přílohách.

Vyplněné přihlášky zasílejte na Markétu Osičkovou (mar.osickova@gmail.com) a v kopii na sekretariát ČBaS (badminton@cuscz.cz) do 15. března 2018.

Summer School 2018 - přílohy:
Pozvánka
Propozice
Přihláška pro trenéra
Přihláška pro hráče

Více informací o projektu Summer School najdete na stránkách BEC.
About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading