Toto je starý web.

Čtyřhra mužů: Cai a Yun mají čtvrtý titul mistrů světa.

Po čtvrtém vítězství na mistrovství světa v podání Lin Dana, budou usilovat o čtvrtý úspěch i čínští deblisté Cai Yun a Fu Haifeng. Soupeře budou mít ty nejlepší možné, korejský pár Ko Sung Hyun a Yoo Yeon Seong se na turnaji prezentuje zatím výbornými výkony.

Cai Yun, Fu Haifeng (1., Čína) vs. Ko Sung Hyun, Koo Yeon Seong (5., Korea) 24:22 a 21:16

Fu.

Cai.

16:46 - Korea se zatím drží mírně zpět, pár Cai - Yun po šesti minutách hry vede 11:8.

16:48 - Jednatřicetiletý Cai a o čtyři roky mladší Fu si vypracovali na poměry čtyřhry velký náskok, vedou už 14:9.

16:52 - O generaci mladší Ko a Yoo ale úspěšně dotahují, stav je nyní z jejich pohledu jen 14:15.

16:54 - Šeštibodová šňůra v řadě pro korejský tým, to byl dostatečný čínský budíček. Skóre ale mluví ve prospěch korejských mladíků, vedou 18:16.

16:57 - Velikost hráčů se ukazuje v kritických chvílích. Čínský pár odvrátil dva setboly a stav je opět vyrovnaný, 20:20.

16:59 - Po chybě Caie na podání tu byl další setbol pro korejské hráče. Opět neúspěšný. Následovala nádherná výměna, kde Ko ubránil tři smeče Caie v sedě na zemi, na tu čtvrtou už nedosáhl a za stavu 22:21 vidíme první mečbol pro Čínu.

17:01 - Ten první korejský pár ještě odvrátil, ten druhý ale čínští hráči bezpečně usmečovali a po 21 minutách hry vedou 1:0 na sety.

Ko - Yoo.

17:04 - První výměna druhého setu byla zakončená tvrdou smečí Fu a jejím neuvěřitelným - ale z velké části náhodným - výběrem zadovkou v podání Ko, míček těsně skončil v autu.

17:11 - Pohříchu to pro korejské deblisty bylo symbolické předznamenání budoucího vývoje. Hrají pěkně, ale bodují soupeři, kteří vedou už 11:5. A v přestávce opět vidíme tradiční rituál Caie, když si upravuje vložku na levé botě.

17:14 - Čínský tým už si se soupeři nepěkně pohrává, v poslední výměně položili na zem Ko a potom Fu výměnu ukončil další ukázkou nejtvrdší badmintonové smeče na světě.

17:18 - Po loňské bronzové medaili ve smíšené čtyřhře se Ko nejspíše bude muset spokojit jen se stříbrem ve čtyřhře mužů, spolu se svým parťákem Yoo prohrávají ve druhém setu už 10:16.

17:23 - 2006, 2009, 2010 a 2011 to jsou pro Fu Haifenga a Cai Yuna zlaté roky, kdy zvítězili na mistrovství světa ve čtyřhře mužů. Dnes za 43 minut udolali korejský pár Ko - Yoo 24:22 a 21:16.