logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Čtyřhra mužů: Rychlost, tvrdost, přesnost - krásná disciplína bez jasných favoritů.

Do zahájení mistrovství republiky jednotlivců v badmintonu zbývající poslední tři dny a trojka bude pro čtyřhru mužů hodně určující číslo. Poslední tři tituly ve čtyřhře mužů získal Pavel Drančák, který rovněž letos stojí na startu nejrychlejšího běhu za zlatou medailí.
 
Na rozdíl od předchozích tří let nebude Drančákovým partnerem Jakub Bitman, ale Jiří Provazník, který před devíti lety slavil mistrovský titul spolu s Adamem Hobzikem a ve čtyřiatřiceti letech má opravdu nejvyšší čas na obhajobu.
 
Pokud bychom favority této disciplíny měli počítat pouze do tří – potom je dále třeba zmínit páry Tomáš Kopřiva – Ondřej Kopřiva a plzeňskou dvojici Josef Rubáš – Jaroslav Sobota. Bratři Kopřivové už byli třikrát ve finále mistrovství republiky, ale ani jednou nezvítězili, Rubáš se Sobotou potom na posledních třech šampionátech brali medaili, loni stříbrnou.
 
Medailové naděje mohou mít na loňském mistrovství bronzové páry René Neděla – Martin Herout a Petr Hošek – Marek Teller nebo jehnická dvojice Stanislav Kohoutek – Adam Mendrek.
 
Čtyřhra mužů je v posledních letech tradičně nevyzpytatelná disciplína, kde o mnohém rozhoduje štěstí na los a dramatické koncovky jednotlivých setů. A rychlost drajvů, tvrdost smečí, přesnost na podání a neprostupnost obran. Čtyřhra mužů je parádní badmintonová disciplína, nenechte si ji na letošním mistrovství republiky ujít!

Seznam všech přihlášených párů, včetně nasazení
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading