logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Čtyřhra žen: Dojde smlouva mezi Gavnholt a Bášovou ke zlatému naplnění?

Ve čtyřhře žen uzavřely pomyslnou smlouvu o spolupráci Kristína Gavnholt a Alžběta Bášová a podle všeho by to měla být smlouva oboustranně velmi výhodná a obě hráčky udělají všechno proto to, aby byla se zlatým dodatkem.  
 
Obě naše historicky nejmladší mistryně republiky – Gavnholt poprvé na mistrovství triumfovala ve věku patnácti let právě v Plzni a ve čtyřhře žen, Bášové bylo při jejím prvním triumfu ve smíšené čtyřhře jen o rok více – budou ve čtyřhře žen prvními favoritkami.
 
Prvními favoritkami zcela jistě, ale nikoliv největšími hvězdami čtyřhry žen, k tomu jim ještě pár titulů a velkých výsledků schází. Úctyhodná kariéra Evy Titěrové a Hany Milisové čítá třináct finálových účastí a z toho šest prvních míst, což je takřka neuvěřitelný důkaz herní vytříbenosti a sportovní dlouhověkosti.
 
Na vyčekaný a zasloužený titul z roku 2010 budou chtít navázat Martina Benešová a Hana Kollarová, mezi favoritky nejhezčí ženské disciplíny – nikde jinde neuvidíte na kurtu hned čtyři badmintonistky – budou patřit loňské finalistky Kateřina Tomalová a Šárka Křížková, své prokletí z mistrovství republiky se pokusí zlomit Monika Erbenová a Martina Vacková a nespornou kvalitu nesmíme upřít ani párům Eliška Maixnerová a Tereza Lajdová nebo na poslední chvíli složené dvojici Hana Procházková - Lucie Havlová.

O mnohém rozhodne los. Čtyři papírově velmi silné páry jsou nenasazené, na nejlepší zápas turnaje může dojít už třeba v prvním kole. Buďte ve střehu a na mistrovství přijďte již na zítřejší odpolední program!


Seznam přihlášených párů do čtyřhry žen, včetně nasazení
 
About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading