logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Lucie Krpatová a Kateřina Zuzáková. Foto: Martin Krpata.

Deblistky Krpatová se Zuzákovou porazily mistryně Evropy a na Hungarian Junior jsou poprvé zlaté

Lucie Krpatová s Kateřinou Zuzákovou dotáhly svou jízdu turnajem Hungarian Junior v Pécsi do zlatého konce. V nedělním finále dívčí čtyřhry porazily úřadující mistryně Evropy v kategorii U17 Anastasiiu Boiarun a Alenu Iakovlevu z Ruska 21:15, 14:21 a 21:8.

Výsledky Hungarian Junior najdete zde.

Turnajové jedničky a evropské šampiónky z Hnězdna vzdorovaly českým reprezentantkám 42 minut, třetí set byl už jednoznačnou záležitostí. Odveta za vzájemný souboj těchto dvojic na podzimním MS juniorů v Kazani se povedla.

"Od začátku turnaje jsme šly do jednotlivých zápasů na 100 % s důrazem na bezchybnou a aktivní hru. Ve finále jsme se střetly s ruským párem, se kterým jsme hrály na MSJ. První set byl celý v naší režii. V druhém nám na začátku hodně utekly, a tak jsme celý set stahovaly. Do třetího setu jsme nastoupily s naší aktivní bezchybnou hrou a donutily soupeřky kazit. A tak si poprvé a naposledy odvážíme z maďarské Pécse zlatou juniorskou medaili," hodnotí nedělní výkon i celý turnaj Krpatová se Zuzákovou.

Krpatová se Zuzákovou poprvé a naposledy ovládly Hungarian Junior. Foto: Martin Krpata.

"Za sebe mohu říci, že holky hrály s tak obrovskou chutí, nadšením a nasazením, že jsem jim věřil od začátku," okomentoval tento výsledek otec Lucie Martin Krpata, jemuž děkujeme za fotodokumentaci během celého turnaje.

Sobotní článek o výkonech českých hráčů čtěte zde.

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading