logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Dvouhra žen: Kristína Ludíková přidává titul ze dvouhry.

Představme si obě aktérky dnešního finálového utkání dvouhry žen. Kristína Ludíková – česká jednička, profesionální hráčka badmintonu, v nohách tisíce tréninkových hodin v Dánsku. Martina Benešová – prioritou je studium a práce ve Francii, doma má početnou sbírku titulů, na mistrovství startuje na divokou kartu. Nic jiného než vítězství Kristíny se neočekává. Pohledný badminton je ale jistota!
 
Turnajovým pavoukem prošla česká jednička více než suverénně. I Martina Benešová předvedla soustředěný výkon; na tři sety ji potrápila pouze juniorská mistryně republiky Lucie Havlová.

Martina Benešová v koncetrovaném přístupu pokračuje i ve finále. Za stavu 6:4 pro Benešovou si Ludíková nechala ošetřit oko. Výkon hráček předčil očekávání, první set byl vyrovnaný až do koncovky. K zisku prvního setu pak pomohlo Ludíkové prasátko. O pěkném badmintonu není pochyb.

Průběh druhého setu je hodně podobný, tentokrát však šla Kristína Ludíková na mečbol za stavu 20:17. Martina  Benešová ale bojuje! Dotáhla až na 20:20! Kristína Ludíková však potvrdila roli favoritky a zisk titulu si nenechala vzít. Vítězí 22:20. Martina Benešová svým výkonem příjemně překvapila a diváci ocenili obě dámy bouřlivým potleskem. Kristína Ludíková je dvojnásobnou mistryní České republiky pro rok 2011!

Finále dvouhry žen
Kristína Ludíková (1) vs. Martina Benešová 21:19 a 22:20

 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading