logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Finálové zápasy mistrovství světa: Sledujte živě zítra od 7:00 našeho času!

20. mistrovství světa jednotlivců zítra vyvrcholí finálovými zápasy. V roce 2012 na olympijských hrách vyhráli Číňané všech pět zlatých, stejně jako na mistrovství světa v roce 2011 a 2010, na světovém šampionátu v roce 2009 jim jediné zlato uzmul dánský pár Lybourn – Rytter Juhl ve smíšené čtyřhře. Už teď je jasné, že pět zlatých Čína nevykouzlí, ale také je možné, že dojde na absolutní senzaci a nezíská žádnou medaili – to by se stalo poprvé od roku 1980!
 
Jak dopadne ostře sledovaný zápas Lin Dan vs. Lee Chong Wei? Bude se repríza finále mistrovství světa a olympijských her znovu rozhodovat až v koncovce třetího setu? Vybojuje Lin svůj pátý titul mistra světa nebo Lee vůbec první titul pro Malajsii?
 
Získá Li Xuerui jako nejmladší hráčka historie titul mistryně světa, olympijské vítězky a světové jedničky už ve dvaadvaceti letech nebo osmnáctiletá Ratchanok Intanon vybojuje historicky první zlato pro Thajsko?
 
Dosáhne dánský pár Boe – Mogensen na titul mistrů světa, přesně deset let od titulu dvojice Paaske – Rasmussen, nebo dvojice Ahsan – Setiawan vyhraje i tento zápas na dva sety a zvítězí na třetím světovém turnaji v řadě?
 
Nechají Yu a Wang zapomenout na olympijskou blamáž nebo Jang a Eom dotáhnou svou překvapivou jízdu až do konce a po olympijských vítězkách porazí i úřadující mistryně světa?
 
Získá Ma spolu s Xu svůj druhý titul mistryně světa ve smíšené čtyřhře nebo Natsir spolu s Ahmadem svůj třetí?
 
Na tyto otázky odpoví skvělým badmintonem zítřejší finálový blok. Sledujte všechny zápasy živě na Youtube kanálu BWF od 7:00 našeho času.
 
Pořadí finálových zápasů 20. mistrovství světa jednotlivců

Wang Xiaoli, Yu Yang (1., Čína) vs. Jang Ye Na, Eom Hye Won (8., Korea)

Li Xuerui (1., Čína) vs. Ratchanok Intanon (4, Thajsko)

Xu Chen, Ma Jin (1., Čína) vs. Tontowi Ahmad, Liliyana Natsir (3., Indonésie)
 
Mathias Boe, Carsten Mogensen (3., Dánsko) vs. Mohammad Ahsan, Hendra Setiawan (6., Indonésie)

Lee Chong Wei (1., Malajsie) vs. Lin Dan (Čína) 

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading