Toto je starý web.

Jan Vondra vs. Marc Zwiebler 14:21 a 12:21. Sledovali jsme online!

Jan Vondra se dnes kolem 13:00 utká na kurtu č. 2 s patnáctým nasazeným Němcem Marcem Zwieblerem, bronzovým medailistou z evropského šampionátu. Najde český reprezantant, 64. ve světových tabulkách, zbraň na skvělou německou kondici?

Jan Vondra v utkání proti Marcu Zwieblerovi

12:00 Na kurtu č. 2 se právě dohrává první set čtvrtého zápasu. Jan Vondra k utkání nastoupí kolem 13:00.

13:00 Zápas dvouhry mužů Maunoury (Francie) - Wong (Malajsie) jde do třetího setu. Utkání Jana Vondry bude následovat.

13:20 Kurt č. 2 se připravuje pro zápas Vondra - Zwiebler.

Jan Vondra vs. Marc Zwiebler (15., Německo) 14:21 a 12:21

0:0 Jan Vondra nastoupil v bílém tričku, Marc Zwiebler v tyrkysově modrém. Německý reprezentant vyhrál los a jako první jde na podání.

2:3 První bod si připsal český reprezentant, vzápětí jde do vedení Zwiebler. Dvě vítězné smeče a úspěšně zkrácená hra.

3:6 Němec přidává třetí vítěznou smeč, na kterou Vondra nestačí.

3:10 Zápas jde rychle kupředu, Zwiebler získává sedmibodový náskok.

3:11 První přestávka v utkání znamená pro Vondru velmi nepříznivý stav.

5:11 Po přestávce hned 2 body na konto českého reprezentanta.

7:15 Dvě drtivé smeče z Zwieblerovy rakety v řadě. Podaří se Vondrovi stáhnout náskok Zwieblera?

10:15 Jan vyslyšel naše přání a utkání nevzdává.

10:18 Zwiebler se pustil do utkání ve velmi ofenzivním stylu, přidává další dvě smeče a udržuje bezpečný náskok.

14:19 Tuhle smeč Vondry Zwiebler nevybral.

Jan Vondra prohrává první set po 14 minutách poměrem 21:14. Zwiebler je na kurtu lepší, kontroluje hru. Vondrovi nepomohla ani změna servisu. Jaké rady přinese trenér Maňásek do druhého setu?

0:4 Marc Zwiebler o přestávce vyměnil modré tričko za fialové. Vítěznou taktiku však stále drží. Jene bojuj!

3:5 Útočná hra českého reprezentanta slaví úspěch.

6:7 Jan Vondra se drží na dostřel.

9:11 Vondra do přestávky udržel minimální náskok Zwieblera. Utkání je mnohem vyrovnanější než v prvním setu.

9:12 Po přestávce jako první boduje Marc.

9:15 Zwiebler opět zaútočil, Vondra na smeč nedosáhl.

10:19 Přesnou a útočnou hrou se Němec rychle vzdaluje.

12:20 Jan Vondra ještě koriguje výsledek utkání.

Za 31 minut je dohráno. Jan Vondra se s letošním mistrovstvím světa loučí výsledkem 14:21 a 12:21. V utkání prvního kola podlehl patnáctému nasazenému Němci Marcu Zwieblerovi.