logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Před odletem český tým ještě nevěděl, co ho čeká. (foto: Zuzana Úblová)

Kdo nezažil, neuvěří! Petr Koukal st. o dvanáctihodinové cestě na mistrovství Evropy.

Český reprezentační tým do sedmnácti let vedený trenéry Petrem Koukalem st. a Stanislavem Kohoutkem dorazil utahaný, utrmácený, uvláčený do dějiště mistrovství Evropy. O půlnoci místního času se šéftrenér české juniorské reprezentace Petr Koukal st. konečně dostal k hodnocení cesty, která začala srazem v devět hodin v Praze na letišti.
 
„Přiletěli jsme z Frankfurtu společně se Švédy přesně podle plánu v 15:40, zavazadla přiletěla na rozdíl od Helvetia Cupu v roce 2003 také všechna, ale tím výčet pozitiv končí,“ začíná své vyprávění Petr Koukal st.
 
„Napřed nám pořadatel "Jouda" na letišti řekl, že budeme čekat hodinu na opožděný let z Madridu, ale potom z toho byly hodiny dvě. Když už nás všechny konečně včetně tří Španělů šoupli do autobusu, tak se zřejmě rozhodli, že když už čekáme tak dlouho, tak nám nějaká hodinka navíc už neublíží a čekali jsme další hodinu na Turky. Těch přijelo naštěstí tolik, že na další let z Marsu už nešlo čekat a vyrazilo se do totálně zacpaného, průtrží mračen zmáčeného Lisabonu a dál směr Caldas,“ popisuje chaotické chování pořadatelů Koukal.
 
„V Caldas proběhl rozvoz po hotelech přesně v obráceném pořadí, takže jsme přijeli před náš dočasný domov Caldas Hotel International ve 20:45 hod a se Standou Kohoutkem jsme okamžitě nastoupili do mikrobusu, který nás odvezl na právě končící manager meeting s tím, že začíná oproti plánu až ve 21:00 hod. Od Mojmíra Hnilici jsme se však dozvěděli, že právě skončil. Nic jsme ale nezmeškali a sestavu na zítřejší zápas s Rumunskem jsme odevzdali. To Švédové asi čekají ještě teď v hotelu, že jim pořadatelé zavolají, kdy a v kolik ten meeting vlastně bude. Kdo nezažil, neuvěří,“ neskrývá naštvání reprezentační trenér.
 
„Pokud bude celé MEJ U17 zorganizováno jako náš transport z letiště, čekají nás ještě krušné chvilky,“ zakončuje Petr Koukal st. popis dvanáctihodinové cesty.

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading