logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Komerční akce: Dva srpnové Summer campy v Českém Krumlově.

Komerční akce: Dva srpnové Summer campy v Českém Krumlově.

Vážení badmintonisté,

již tradičně Vás zveme do Českého Krumlova na badmintonový camp. Jedná se o týdenní intenzivní přípravu s trojfázovým tréninkem v celkovém rozsahu 6 hodin denně. Trénink bude probíhat převážně v tělocvičně a bude zaměřený na rozvoj všech badmintonových dovedností. Je určen věkovým kategoriím od U15 do U19. Lze ovšem projednat i výjimky.

Program a náplň začneme zpracovávat po uzavření přihlášek a to s ohledem na přihlášené hráče a jejich potřeby a představy. Rádi uvítáme Vaše návrhy a náměty, které rádi zapracujeme do našeho plánu.

V částech, kdy budeme venku na atletické dráze, budeme pracovat na rozvoji rychlosti, síly a výbušnosti. Budeme Vám předávat také informace o taktické přípravě, životosprávě a regeneraci. Během týdne budeme využívat sportovní halu s pěti badmintonovými mobilními hřišti, víceúčelové 
tartanové hřiště a plavecký bazén. 

Ubytováni budete v ubytovně Sportovní haly, která splňuje všechny potřeby pro tyto sportovní aktivity. Pro všechny z Vás máme připravený 
dárek a tradiční překvapení.

Na našem badmintonového campu se můžete maximálně věnovat svému oblíbenému sportu a odvézt si co možná nejvíce nových prvků a cvičení do vlastního tréninku. Ze strany účastníků očekáváme maximální spolupráci a na oplátku jsme připraveni odvést vše ze svého umění. Při nástupu je nutné prokázat vyhovující zdravotní stav (prohlášení zákonného zástupce).

Hlavní trenéři: Radek Votava, Jiří Frendl, Karel Kotyza, Pavel Florián, Jaromír Janáček a Lucie Černá

Propozice

První camp, 3. - 9. srpna 2014

Druhý camp, 10. - 16. srpna 2014About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading