logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

MČR U13 v Českém Krumlově: program sobotního dne sledujte na živém streamu všech kurtů

Již dnes startuje vrcholná akce pro hráče a hráčky kategorie do třinácti let. Pořadatelství MČR se stejně jako loni zhostil SKB Český Krumlov, který přivítá přesně osm desítek badmintonistů. V klasickém formátu dvou hracích dnů budou zápasy ze všech kurtů díky JAZA stream přenášeny živě.

Kdo si nakonec z jihu Čech odveze mistrovské tituly? A dokáže někdo dosáhnout tzv. vzácného zlatého hattricku? (pozn. redakce: zlatý hattrick = vítězství ve všech třech disciplínách) 
 
Určitá pravděpodobnost je již známá díky nasazení jednotlivých hráčů v disciplínách. Benátecký Václav Simon bude jako nasazená jednička ve dvouhře a nasazená dvojka ve čtyřhře obhajovat dva tituly z loňského roku.
 
Nenechat Simonovi nic zadarmo se určitě pokusí Marek Čepela, který na turnaji figuruje jako dvojka ve dvouhře a společně s Kryštofem Coufalem na pozici prvních nasazených ve čtyřhře. Troufneme si říci, že kartami může zamíchat také například Adam Srnec nebo Jakub Bouberle.
 
Ve dvouhře dívek má nejvýhodnější postavení Barbora Bursová, z druhé strany pavouka proti ní půjde její deblová spoluhráčka Karolína Kalkušová, která společně se Simonem zároveň stojí na pozici prvních nasazených ve smíšené čtyřhře.
 
Nelze si nevšimnout, že některá jména se často na pozici nasazených opakují. Na druhou stranu, momentální rozpoložení hráčů a hráček, trocha nervozity i štěstí dokáží udělat své. Potvrdí nasazení své žebříčkové postavení, anebo promluví do výsledků černí koně soutěže? To vše se dozvíme již tuto neděli.

Kurt č. 1


Kurt č. 2


Kurt č. 3Kurt č. 4


Kurt č. 5


Kompletní stream všech kurtů naleznete zde.

Výsledky můžete nalézt zde. 
About the author
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading