logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Michaela Bencová, česká mezinárodní rozhodčí, má soupeře českých hráčů dobře načtené!

Michaela Bencová má jako mezinárodní rozhodčí, která se pravidelně účastní největších světových turnajů, dobrý přehled. „Bohužel pro naše hráče není na mistrovství světa velká pravděpodobnost, že se chytne slabý hráč. Těch tam prostě moc není. Vždyť ani naši hráči nepatří mezi ty slabé,“ začíná rozhovor, který může našim reprezentantům sloužit jako návod.
 
Rady pro všechny
„Všichni naši hráči se musí rychle přizpůsobit hale. Je to velká hala a jako kdekoli jinde tam bude draft - průvan jedním směrem. A pokud se tohle hráč nenaučí ovládat hned na začátku, tak si všechno vyhází do autu a i slabý protihráč se stává silným.
Každopádně se jedná o velký turnaj, který bude určitě úžasný, tak hlavně ať si ho všichni užijí co nejvíc, protože jsou to nezapomenutelné zážitky, které se již nemusí opakovat.“
 
Petr Koukal – totální ofenziva
„Petr Koukal musí Kenichiho prostě ubít, protože tento malý běhavý a všudypřítomný hráč je taková malá motorová myška. Takže i Petr musí byt všude a dřív než Kenichi, trefovat se do hřiště a přes síť.“

Jan Vondra – klid, klid a zase klid
„Jan Vondra si musí proti Marcu Zwieblerovi hlavně obrnit nervy, protože Honzovi občasné nervové výlevy ho na mistrovství světa mohou stát hodně. Marc je dobrý na síti, takže držet ho vzadu a pořádně si připravit akci. A jak jinak než být všude dřív než Marc.“ (úsměv)

Tomáš a Ondřej Kopřivové – vychutnejte si svůj zápas

„Vím, že to určitě nejsou protihráči, které by si člověk přál do prvního kola, ale Kien Keat Koo - Boon Heong Tan jsou obrovskou příležitostí pro získání dalších zkušeností. Tito Malajci jsou můj nejoblíbenější deblový pár. Jejich obrana je fantastická a zdá se být neproniknutelná. Je to vždy radost být s nimi na hřišti. Takže, kluci Kopřivové, užijte si ten zápas. A bacha – Koo Kien Keat hraje i ze země vydolované míče sedíce na zemi; a dokáže se zvednout a hrát dál.“
 
Kristína Ludíková – pozor na průvan a křížovou smeč
„V úvodu zmíněný průvan by mohl být jediným nepřítelem Kristiny v prvním kole. A pak už jen stačí honit Jie Yao po hřišti; já mám u ní vždy pocit, že hodlá umřít už po čtvrté výměně. Nenechat si vnutit její pomalý styl hry, který ukolébává ke spánku - myslím tím mezi výměnami a bacha na křížovou smeč - to Jie umí.“

Alžběta Bášová a Šárka Křížková – není co ztratit

„A holky debla? Jsou mladé a ještě sbírají zkušenosti. Elisa Chanteur je velmi zkušenou hráčkou, ale domácí prostředí pro ni může být trochu zavazující. Takže holky, užijte si zápas a hlavně klid a žádná tréma, není co ztratit. Můžete jen mile překvapit.“


About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading