logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Mistrovství České republiky: Dnešní program slibuje především bitvy v párových disciplínách.

Mistrovství republiky se po sedmileté odmlce vrací do Plzně. Už dnešní program bude velmi výživný, žádná dietní svačina! V párových disciplínách určí osm nejlepších českých dvojic, v obou dvouhrách potom půjde o postup mezi nejlepších šestnáct.  
 
Českému badmintonu už nevládne výjimečná generace hráčů narozených kolem roku 1980 reprezentovaná Janem Fröhlichem, Martinem Heroutem, Evou Titěrovou nebo Hanou Milisovou, všichni jsou nejméně pětinásobnými mistry republiky a v západočeské metropoli získali tituly v roce 2005. Právě mezigenerační střet bude jedním ze zajímavých témat dnešních zápasů i celého mistrovství – jak se bude dařit nastupující generaci nejlepších juniorů, střední generaci a podaří se zkušeným třicátníkům udržet vybojované pozice?
 
Městská sportovní hala v Plzni uvidí v pravé poledne zahájení turnaje a potom už na kurtech přituhne, že venkovní mráz bude proti tomu červnovým parnem. Hraje se o medaile na mistrovství republiky a dnes k nim naši nejlepší badmintonisté musí udělat první krok.   
 
Dnešní předpokládaný časový program mistrovství České republiky jednotlivců
 
11:00   Losování
 
12:00   Slavnostní zahájení MČR
 
12:20   Smíšená čtyřhra (R32)
13:20   Smíšená čtyřhra (R16)
13:50   Dvouhra žen (R32)
14:20   Dvouhra mužů (R32)
16:20   Čtyřhra mužů (R32)
16:50   Čtyřhra žen (R16)
17:20   Čtyřhra mužů (R16)

About the author Pepa
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading