logo
Český badmintonový svaz

Toto je starý web.

Možnost trénovat se zákazem volného pohybu osob skončila, sekretariát ČBaS je uzavřen návštěvám

Předseda TMK ČBaS Josef Rubáš informuje, jak pandemie koronaviru SARS CoV-2 a nemoci COVID-19 a související bezpečnostní opatření ovlivní život badmintonistů v ČR.

- Na základě usnesení Vlády České republiky ze dne 15. března 2020 č. 215 je od 16. března 2020 od 0:00 do 24. března 2020 do 6:00 hodin zakázán volný pohyb osob na území České republiky s výjimkami uvedenými v usnesení (např. cesty do zaměstnání, zdravotnických zařízení, za rodinou atd.).

- Sekretariát Českého badmintonového svazu je až do odvolání uzavřen návštěvám. V případě potřeby jsme nadále připraveni řešit nutné záležitosti telefonicky nebo e-mailem.

- Se zákazem volného pohybu osob na území České republiky došlo ke zrušení možnosti tréninků/sportování ve skupinách do 30 osob. Vyzýváme všechny členy Českého badmintonového svazu, aby usnesení Vlády České republiky plně respektovali.
Ilustrační foto: Ladislav Káňa.

- Zároveň doporučujeme nosit při vašem pohybu mimo svůj domov roušky či respirátory – chráníte především své okolí, které zodpovědným nošením roušek chrání zase vás.

- Po zlepšení situace se s vámi těšíme na setkání na badmintonových kurtech.

JUDr. Josef Rubáš,
předseda TMK ČBaS

 

About the author  
 
 
X
Enter your e-mail address.
Enter the password that accompanies your e-mail.
Loading